Beauty

Annabelle Minerals GET SET aneb všechny hity v jedné krabičce

Minimalistické, přírodní a dlouhodržící. Minerální produkty jsou skvělá volba pro všechny, co mají citlivou pleť, chtějí přesně znát složení svého make-upu nebo by rádi vyzkoušeli něco nového. Jak nejlépe začít? Testovací jízdou s šestnácti bestsellery.

Sada GET SET obsahuje šestnáct nejprodávanějších produktů značky Annabelle Minerals. Ideální příležitost se s minerální kosmetikou seznámit, představit ji kamarádce nebo zkusit, co nejlépe sedne vaší pleti a stylu. Hodí se i na cesty!
annabelle_minerals_sada_02
Co v sadě najdete? 16 nejprodávanějších produktů:
– Šest minerálních tvářenek. Odstíny Coral, Sunrise, Honey, Nude, Rose a Romantic jsou stejně pohádkové jako jejich názvy. Každý z nich působí přirozeně, výborně se vrství a vykouzlí vzhled podle vašeho přání. Od něžně princeznovského po sluncem políbený.
– Tři minerální korektory v odstínech Light, Medium a Dark. Můžete si vybrat ten, co vám nejlépe padne, nebo si namíchat úplně nový. Zakryjí všechny nedokonalosti, a přitom pleť nezatíží.
– Dva minerální transparentní pudry. Matný nebo projasňující? A co takhle oba? Pretty Matt je ideální na fixaci make-upu a zmatnění T-zóny, Pretty Glow zase funguje jako extra jemný rozjasňovač pro unavenou pleť.
– Jílová báze pod make-up. Podkladová báze v odstínu Pretty Neutral sluší všem. Postará se o lehký, ale dokonalý základ; pleť sjednotí, zmatní, vyhladí. A prodlouží trvanlivost celého líčení.
– Čtyři minerální oční stíny. Vanilla, Cappuccino, Ice Cream, Chocolate: tyhle neutrální lahůdky sluší každému barevnému typu. Pro trendy intenzivní vzhled si vyberte jen jednu a aplikujte ji mokrým štětcem. Pro klasický kouřový efekt naneste postupně všechny čtyři odstíny.

Sadu 16 minibalení nejpopulárnějších produktů v elegantní sametové krabičce zakoupíte na e-shopu www.annabelleminerals.cz za 180 Kč.

Zdroj: Annabelle Minerals / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář