Volný čas

Jak vypadá moderní studium? V ESBM vám to předvedou.

Moderní je vyřizovat všechno online. Lidé, kteří si s technologiemi příliš nerozumí, za tento trend zrovna šťastní nejsou, avšak časově vytížení jedinci si nemohou takový přístup vynachválit. Díky technologiím může například i pracující člověk vystudovat.

Vystudovat vysokou školu formou e-learningu ještě možné není, nicméně působíte-li na manažerské pozici, bez problémů takhle můžete absolvovat studium MBA. Titul MBA v ČR není uznáván za akademický, ovšem zaměstnavatelé jej dokážou náležitě ocenit. Poukazuje totiž na to, že jeho nositel byl ochotný se vzdělávat a pracovat na sobě ve svém volném čase.

Kdykoliv a odkudkoliv, osobně pouze čtyřikrát za rok
European School of Business & Management (ESBM) nabízí dokonalý příklad moderního vzdělávání. Vystudovat titul MBA u nich trvá rok, přičemž většina vzdělávání je velmi flexibilní. Student si sám určí, kdy si sedne k počítači a bude se učit. Pouze čtyřikrát za rok musí absolvovat celodenní lektorské setkání.

Nedokážete si představit, jak je možné studovat samostatně? Celý e-learningový systém je dobře propracovaný, navíc máte k dispozici spoustu materiálů, zapůjčit lze i odbornou literaturu a časopisy. A kdybyste si s čímkoliv nevěděli rady, není problém zapojit se do diskuzního fóra či kontaktovat lektora. Tým profesionálů je ochotný vám kdykoliv poradit.

Vše si sestavíte samostatně
Co se budete učit, kdy a jak, je pouze na vás. Začít můžete třeba hned, v e-learningovém systému se přihlásíte na semináře a začnete studovat. Témata závěrečných prací si rovněž volíte sami, a tak není problém psát práci na téma nějakého reálného problému z vaší praxe. Rozhodně se nebudete zabývat něčím, co by vás nebavilo, což vyplývá už z toho, že si zvolíte preferovanou specializaci MBA – zaměření na sport, zdravotnictví, soft skills apod.

Na ESBM se vyučuje podle Oxfordského systému výuky, který je nejen moderní, ale především zaměřený na rozvoj dovedností a schopností. Učení teorie vás tedy nečeká.

Zdroj: European School of Business & Management SE / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář