Soutěže

Jarní voňavá soutěž o produkty značky Lush

Víme, že produkty společnosti Lush milujete, a proto jsme pro vás připravili další voňavou soutěž. Tentokrát mohou 3 z vás získat Ultrabalm – krém na všecko, tuhý tělový peeling Rub Rub Rub a povzbuzující sprchový gel Wash That Man Right Out Of My Hair.

Wash That Man Right Out Of My Hair
Povzbuzující sprchový gel přímo napěchovaný úžasnou kombinací nálevu z levandule, jasmínu a růže se šťávou z guávy a fíků. Provoní, očistí, rozzáří!

Rub Rub Rub
Peelingová lešticí kostička, která se postará o pořádné vydrhnutí pokožky. Pro milovníky exkluzivně provoněné a nádherně čisté pokožky, skvělá i na cesty. Krásný scrub zdobený třešňovým květem promasíruje vlhkou pokožku za pomoci mořské soli a másla illipe.

Ultrabalm
Multifunkční krém na všechna místa na těle, která potřebují vyživit, zklidnit, napravit, chránit, ulevit, hydratovat… Velmi jednoduchý, ale účinný recept z pouhých tří skvěle hydratačních ingrediencí. Pro okamžitou úlevu ho mázněte všude tam, kde vás zlobí suchá kůže, třeba na rozpraskané rty nebo ztvrdlé lokty. Můžete jím i upravit řasy a obočí, rozjasnit si tetování nebo chránit kůži při barvení vlasů. Perfektně se vejde do každé kabelky nebo cestovní tašky.
soutez_lush_jaro_02
Soutěžní otázka: V e-shopu Lush a v kamenné prodejně Lush v Praze Palladiu najdete mezi produkty také mnoho radůstek v limitované velikonoční kolekci. Jednou z nich je dárkové balení produktů, obsahující nálož sladkých radostí a překvápek. Jaké jméno tomuto dárku v Lush vybrali?

a) Big Egg

b) Golden Egg

c) Bombastic Egg

Nápovědu najdete na stránkách www.cz.lush.com.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 30. 3. 2017, do předmětu uveďte JARO S LUSH. Tři autoři správné odpovědi se můžou těšit na jeden z dárkových balíčků Lush, obsahujících 3 produkty značky Lush.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

  • Šárka, Praha 07/05/2017 at 8.08

    Miluju Lush a Ultrabalm obzvlášť. Doporučuji všem, kdo mají problémy s nehty – nerostou, lámou se. Mažu je 3 týdny, vždycky před spaním a výsledkem jsou poprvé v životé hezké, dlouhé, silné nehty. Nebudete litovat.

    Odpovědět

Přidat komentář