Beauty

Pobřežní hlídka pro zničené vlasy

Milujete koupání, ale nesnášíte bazény? Možná proto, že chlorovaná voda se s vlasy ani pokožkou hlavy moc nekamarádí. Nebo proto, že vám v ní hlava téměř vždycky zezelená. Naštěstí existuje první pomoc: profi produkty Paul Mitchell se s nesnázemi vypořádají dřív, než řeknete „David Hasselhoff“.

Problém: Mokrá voda, suché vlasy
Deset z deseti přírodovědců potvrzuje, že voda je mokrá. Deset z deseti kadeřníků ví, že ta chlorovaná dokáže vlasy pořádně vysušit. Lesk, hebkost i pružnost jsou ty tam.

Záchranář: Extra hydratační péče Super-Charged Moisturizer z řady Moisture se sojovými proteiny a vitaminem E vyčaruje intenzivní hydrataci, ochranu a oslnivý lesk. Stačí nanášet jen jednou týdně a vlasy budou krásně vyživené a snadno česatelné.

Problém: Polámané od kořínků po konečky
Profesionální plavci a plavkyně by mohli vyprávět. Chlorem vysušené, namáhané vlasy se lámou, konečky se třepí a kořínky nemá kdo ochránit. Nebo přece?

Záchranář: Nesmývatelný kondicionér The Conditioner zajistí vlasům hloubkovou výživu díky zázračné ingredienci z Havaje – divokému zázvoru awapuhi. Použijte před koupáním i po něm.

Problém: Do vody jako Pamela, z vody jako vodník
Letní problém všech blondýnek a blonďáků: do bazénu se vydávají se zářivou hřívou, jenže po každém koupání jsou vlasy o něco zelenější. Nebo se snad ptáte plavčíků, zda je ve vodě přítomen síran měďnatý?

Záchranář: Oslnivá blond bude ještě oslnivější s péčí Forever Blonde Dramatic Repair. Díky KerActive proteinům a přírodním oleosomům se postará o regeneraci a výživu.

Problém: Když hlava svědí
Čím citlivější pokožka hlavy, tím silnější reakce na setkání s chlorem. Po koupání hlava svědí, pálí, štípe a škrábání to celé dělá ještě horší. S.O.S.!

Záchranáři: Vlasy ihned po koupání umyjte a pokožku uklidněte produkty z řady Tea Tree. Tea Tree Special se hodí na celé tělo, Tea Tree Lemon Sage obsahuje povzbudivý citron a extra zklidňující šalvěj, Tea Tree Lavender Mint má relaxační vůni a hydratační účinky.
paul_mitchell_vlasy_leto_02
Problém: Plážová taška praská ve švech
Deka, svačina, knížka, ručník, mýdlo, šampon, opalovací krém. U bazénu se bez nich neobejdete, ale do jedné tašky se nevejdou. A to si k vám ještě hromadu věcí „jen tak odložil“ i partner…

Záchranář: Místo, čas i hádky vám oběma ušetří Double Hitter z řady MITCH. Funguje jako šampon, kondicionér a mýdlo v jednom, vlasům dodá UV ochranu a navíc má svěží unisex vůni.

Více o produktech Paul Mitchell na www.paulmitchell.cz

Zdroj: Paul Mitchell / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář