Soutěže

Se soutěží Dermacol se do svého těla doslova zamilujete!

Zamilujte se do svého těla a probuďte v sobě krásnější a spokojenější ženu s produkty řady Body Love Program. Hýčkejte sebe a ženu v sobě každý den!

Body Love Program
Žena, která miluje své tělo, miluje i svůj život. Microsite Body Love Program poradí ženám, jak ještě lépe poznat sama sebe. Inspiruje, jak s láskou hýčkat nejen své tělo, ale i duši. Prozradí také tipy, jak řešit nedokonalosti postavy.

Produkty v řadě Body Love Program jsou určeny pro efektivní řešení nedokonalostí pokožky, jakými jsou strie a celulitida, a zaměřené na zeštíhlení postavy a zpevnění pokožky.

Soutěž o 5×4 produkty Dermacol Body Love Program – pokožka bez celulitidy
Pomerančová kůže, tedy nahromaděná tuková tkáň v místech, která jsou vidět, trápí kdekoho. Už máte za sebou všechna ta doporučení týkající se dostatečného pití vody, cvičení, vyvážené stravy, sauny – a pořád nic? Proměna pokožky se bohužel neděje přes noc. Ale i tak se hebké pokožky dá docílit s pomocí chladivého spreje Cryo Cellu Slim, zpevňujícího gelu Anti-Cellulite Shaping Gel, tělového oleje Anti-Cellulite Body Oil nebo zpevňujícího séra Anti-Celullite Serum, jež uvádí do chodu odbourávání tuků. Aplikace přípravků krouživými pohyby, a to opět dvakrát denně, by měla být samozřejmostí. Než k tomu po sprše dojde, střídejte studenou a teplou vodu.

Anti-Celullite Serum – Zpevňující sérum proti celulitidě
Sérum s vysoce účinným liporedukčním systémem ProvislimTM, kofeinem a rostlinnými extrakty je určené pro remodelaci a zpevnění kontur těla. Účinné látky aktivně působí na tukové buňky, uvádí do chodu odbourávání tuků, zabraňují jejich dalšímu ukládání a podporují zeštíhlující účinek. Tělový gel aktivuje mikrocirkulaci v pokožce a odvádí zadržovanou vodu. Redukuje projevy celulitidy, vypíná pokožku a zvyšuje její pružnost a pevnost. Při pravidelném používání, v kombinaci s masáží, zaznamenáte první viditelné známky zpevnění a remodelace těla do 3 týdnů! Pro dosažení co nejlepšího efektu doporučujeme používat 8 týdnů a dodržovat zdravý životní styl.

Anti-Cellulite Shaping Gel – Zpevňující gel proti celulitidě
Zpevňující gel zlepšuje vzhled chronické celulitidy a působí proti ukládání tuků během noci. Účinná látka NocturshapeTM, extrakty z mořských řas a kofein posilují rozklad tuků v pokožce, brání úbytku kolagenu i elastinu a napomáhají formovat postavu. Aplikujte krouživými pohyby na problematické partie každý večer a již za 1 měsíc dojde ke zlepšení vzhledu celulitidy o 12,5 %, a obvod stehen se zmenší o 1,1 cm*! (* Test in-vivo).

Cryo Cellu Slim – Chladivý sprej proti celulitidě
Chladivý sprej proti celulitidě se zeštíhlujícím efektem pomáhá navrátit a udržet svůdné křivky. Účinný komplex látek SYMFIT™ a kofein aktivují a urychlují odbourávání tuků, redukují velikost tukových buněk až o 35 % již za 10 dní*. Používáním při redukční dietě se podpoří proces zeštíhlení a omezí jo-jo efekt vzhledu pomerančové kůže. Současné působení aktivních látek vyvolává pocit chladu jako při kryolipolýze. (* Testováno ex-vivo).

Anti-Cellulite Body Oil – Tělový olej proti celulitidě a striím
Tělový olej zlepšuje vzhled pokožky. Vylepšená receptura a vyvážená kombinace vysoce účinných přírodních olejů viditelně vyhlazuje celulitidu, zlepšuje vzhled strií a omezuje jejich vznik. Tělový olej zanechává pokožku vyhlazenou, vláčnou a jemnou na dotek. Pravidelná masáž zlepšuje krevní a lymfatický oběh, urychluje odvodnění a oživuje unavenou pokožku. Při pravidelném používání, v kombinaci s masáží, zaznamenáte první viditelné známky zpevnění a remodelace těla do 3 týdnů! Pro dosažení co nejlepšího efektu doporučujeme používat 8 týdnů a dodržovat zdravý životní styl.
soutez_dermacol_enya_hubnuti_02
Soutěžní otázka: Na stránce Body Love Program najdete 5 základních kroků, jak najít cestu ke svému tělu. My se ptáme na třetí bod tohoto rádce. Je to za:

a) Dodržujte pitný režim

b) Hýbejte se

c) Správně dýchejte

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 27. 4. 2017, do předmětu uveďte DERMACOL – ENJA. Výherci kosmetických sad Dermacol Enja budou o výhře informováni odpovědním e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář