Soutěže

Soutěž o Hydratační gelové rukavice – zázrak v péči o ruce

Není žádným tajemstvím, že právě ruce jsou velmi důležitou součástí image. Pěstěné ruce jsou vizitkou každého člověka, ať už se jedná o ženu nebo o muže. Je tedy třeba o ně pravidelně a dobře pečovat.

A právě pro vaše ruce je určena naše dnešní soutěž. 5 z vás může získat Hydratační gelové rukavice z obchodu www.zdravibezchemie.cz, které jsme pro vás již předem otestovali zde.

soutez_rukavice_zdravi_bez_chemie_03Hydratační rukavice v sobě ukrývají čistě přírodní složky, které aktivně dodávají vaší pokožce výživu, pocit vláčných a hebkých rukou, a to bez pocitu mastnoty a chemie. Vnitřní strana rukavic je potažena vyživujícím gelem, který obsahuje jojobový olej, olivový olej a olej z jader hroznů. Ty pokožku vyživují, změkčují suché ruce a pomáhají hojit popraskanou kůži. Gelová vrstva neobsahuje latex, je hypoalergenní a dermatologicky testována. Viditelné zlepšení je vidět již po prvním týdnu používání. Materiál rukavic je navíc vyroben z velmi příjemného mikrovlákna.

Použití rukavic je velmi jednoduché – rukavice oblékejte na umyté a důkladně osušené ruce. Doporučené použití je 2 – 3x týdně po dobu 20 – 30 min. V případě intenzivního použití musí pokožka min. 3 – 4 hodiny denně volně dýchat. Nasaďte si je u televize nebo před spaním a nechte pokožku absorbovat čisté přírodní oleje. Rukavice vystačí min. na 50 použití.
soutez_rukavice_zdravi_bez_chemie_02
Soutěžní otázka: V e-shopu zdravibezchemie.cz najdete mimo produktů jako jsou Hydratační gelové rukavice nebo Hydratační gelové ponožky také produkt, který napomáhá kuřákům postupně snižovat počet denně vykouřených cigaret až do úplné kuřácké abstinence. O jaký produkt se jedná?

a) Náplast při odvykání kouření

b) Žvýkačky při odvykání kouření

c) Zubní pasta při odvykání kouření

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.zdravibezchemie.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 13. 4. 2017, do předmětu uveďte ZDRAVÍ BEZ CHEMIE. Pět autorů správné odpovědi obdrží Hydratační gelové rukavice pro přírodní péči o ruce.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář