Soutěže

Soutěž: Garnier Mineral Protection – vylepšená řada deodorantů 6v1

Deodoranty z řady Garnier Mineral Protection nabízejí kompletní ochranu 6v1 pro vaši pokožku a také pro vaše oblečení. Vybírat můžete ze dvou variant produktu – máte raději sprej nebo roll-on? Dostupné jsou také dva druhy vůně: Cotton Clean pro milovnice vůně čistoty a Floral Fresh s příjemnou květinovou parfemací.

Deodoranty Garnier Protection obsahují přírodní absorpční minerál vulkanického původu, Mineralite, účinně tak chrání vaši pokožku před nepříjemným zápachem, nadměrným potem a podrážděním, které mohou některé nevhodné produkty způsobovat. Díky speciálnímu složení deodorantu se nemusíte obávat ani vzniku bílých či žlutých skvrn na vašem oblečení. Řada navíc obsahuje extrakt z moringy, který zabraňuje vzniku zápachu na pokožce a také přenosu deodorantu na oblečení. Nové deodoranty od Garnier vám nabídnou až 48h ochranu proti vlhkosti a nežádoucím pachům.
soutez_garnier_protection_02
Soutěž: Odpovězte správně na otázku a můžete být jedním z deseti výherců sady 4 kusů deodorantů ve spreji z vylepšené řady Garnier Mineral Protection.

Soutěžní otázka: Extrakt z jaké léčivé rostliny obsahuje nová řada deodorantů Garnier Mineral Protection?

a) Akacie egyptská

b) Guajak léčivý

c) Moringa

Správnou odpověď zašlete na e-mail: info@womanandstyle.cz do 21. 12. 2017, do předmětu uveďte GARNIER MINERAL. 10 autorů správné odpovědi obdrží sadu 4 deodorantů 6v1 Garnier Mineral Protection.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář