Soutěže

Soutěž o 3 trilogie nejúspěšnější ruské fantasy posledních let Časodějové

Časodějové – ovládají silnou magii, díky níž mohou ovlivňovat čas. Vasilisa – obyčejná nešika, špionka, nebo snad časodějka? Astragor – nepřítel hodinářů, víly a duchové – s těmi všemi se můžete setkat v úžasné trilogii Natalji Ščerby – nejúspěšnější ruské fantasy posledních let Časodějové.

Natalja Ščerba – Časodějové – Klíč k času
Vasilisa neměla až donedávna ponětí o tom, že její otec je mocný mág země Eflary. Místa, kde žijí čarodějové, kteří ovládají silnou magii, díky níž mohou ovlivňovat čas. Když se pak sama v této zemi ocitne, netuší, jaké nebezpečí tam na ni čeká. Nikdo neví, proč se tam najednou objevila, ani kým ve skutečnosti je. Je to obyčejná nešika? Špionka, kterou vyslal její otec, aby mu pomohla získat trůn? Nebo snad mocná časodějka, která může zachránit Zemi a Eflaru před nebezpečím, které se na ně řítí?

Časodějové – Srdce času
Dva světy, Ostala a Eflara, se nezadržitelně blíží k sobě. Časovou propast mezi nimi může zvětšit jen legendární Šarlatový kvítek a společně vyslovené přání všech klíčníků. Vydávají se proto na místo, kde květina roste, a čekají, až rozkvete. Mezi klíčníky však propuká nová vlna nepřátelství. Veliký duch Astragor – nepřítel hodinářů, nečekaně souhlasí, že jim pomůže uskutečnit jejich plány. Má však své vlastní zájmy, které si nechává pro sebe…
albatros_casodejove_02
Časodějové – Hodinová věž
Mysleli jste si, že největší nebezpečí mají klíčníci za sebou? Ani zdaleka! Nyní se musí vydat do Časové propasti a najít Rozeklaný zámek. Třetí díl ságy o kouzelnících, kteří umí čarovat s časem, zavede klíčníky do Časové propasti… Vasilisa pilně studuje na časodějnické škole v Astrohradu. Život jí ale ztrpčuje ředitelka školy a proradná přítelkyně jejího otce Elena Mortinová. Mnohem větší nebezpečí však Vasilise hrozí od Astragora, mocného ducha Ostaly. Podaří se dívce zachránit začasovanou kamarádku Dianu Fréziovou a získat časodějnickou střelu, bez které nelze probudit vílu z věčného spánku? Dokáže pomocí modré jiskry, která se usídlila v jejím srdci, vrátit čas do Eflariusova legendárního zámku?
soutez_albatros_casodejove_02
Soutěž: Odpovězte správně na jednoduchou otázku a získejte možnost vyhrát jednu z tří kolekcí knih nakladatelství Albatros Media – Časodějové.

Soutěžní otázka: Mezi novinkami nakladatelství Albatros nyní najdete také druhý díl světového bestselleru Griša. Naše otázka zní – jaký má tato kniha podtitul?

a) Válka a vzdor

b) Bouře a vzdor

c) Síla a vzdor

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.albatrosmedia.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 17. 10. 2017, do předmětu uveďte ČASODĚJOVÉ. Tři autoři správné odpovědi obdrží kolekci knih od Albatros Media – Časodějové.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář