Soutěže

Soutěž o 3×5 filmů společnosti Magic Box

Na konci února jsme vám představili další novinkové tituly společnosti Magic Box – drama Dívka ve vlaku, akční Zúčtování, katastrofický film Deepwater Horizon: Moře v plamenech, romantiku Café Society a komedii Já, kocour. A ani tentokrát nechybí soutěž o tyto filmové novinky. V té dnešní mají 3 z vás možnost všechny tyto filmy získat na DVD. Stačí správně odpovědět na položenou otázku a mít trochu toho štěstí.

Dívka ve vlaku
Film natočený podle knižního bestselleru roku 2015. Každý den na cestě do práce jezdí Rachel Watson vlakem kolem města Witney. Vlak projíždí kolem jejího starého domu, kde bydlí její exmanžel se svou novou manželkou Annou. O pár domů dál každý den vidí jiný manželský pár. Rachel si postupně tento pár oblíbí a sama pro sebe si je pojmenuje ‚Jess a Jason‘. Zdá se, že mají dokonalý život, a Rachel jim zároveň závidí i přeje jejich štěstí. Jednoho dne, když projíždí kolem jejich domu, stane se svědkem něčeho, co od základu změní vše, co si dosud o tomto páru myslela.

Zúčtování
Matematický génius Christian Wolff, který se cítí lépe mezi čísly než mezi lidmi, pracuje jako nezávislý účetní pro nejnebezpečnější zločinecké organizace na světě. Když kolem něj začne utahovat svoje smyčky oddělení pro boj s organizovaným zločinem ministerstva financí, přijme Christian zakázku od zákonného klienta: společnost zabývající se robotikou. Její účetní totiž přišla na nesrovnalosti v řádech milionů dolarů. Jenže jak Christian rozkrývá účetní záznamy a přibližuje se k odhalení pravdy, začíná v jeho okolí stoupat počet mrtvých.

Deepwater Horizon: Moře v plamenech
Film inspirovaný pravdivým příběhem skutečných hrdinů. 20. dubna 2010 došlo v Mexickém zálivu na plovoucí vrtné plošině Deepwater Horizon k jedné z největších člověkem způsobených katastrof na světě. Tento příběh popisuje odvážné muže a ženy, kteří svým hrdinstvím zachránili životy na palubě a navždy změnili osudy mnoha lidí.

Café Society
Hořkosladká romance Woodyho Allena CAFÉ SOCIETY sleduje cestu Bobbyho Dorfmana z Bronxu do Hollywoodu, kde se zamiluje do půvabné Vonnie, a zpátky do New Yorku, kde ho pohltí pulzující noční život společenské smetánky. Okouzlující příběh zasazený do 30. let minulého století vypráví o snech a citech, které neumírají.

Já, kocour
Tom Brand je závratně úspěšný byznysmen, kterému ale nezbývá čas na rodinu. Při cestě na oslavu jedenáctých narozenin dcery Rebeccy se však všechno změní. Tom má šílenou nehodu a po probuzení se probouzí v těle kočky, kterou vezl Rebecce jako dárek! Má týden na to, aby své rodině dokázal, že je miluje a záleží mu na nich. Jinak navždy zůstane chlupatým kocourem. A tak poprvé nemá Tom život ve svých rukou, ale v chlupatých packách a jeho osud doslova visí na drápkách.
magicbox_novinky_dvd_unor_2017_02
Soutěžní otázka: Jak už jistě víte, společnost Magic Box vydává také mnoho filmů pro vaše děti. My se dnes ptáme, jaký podtitul má zbrusu nový originální film Scooby Doo, který vyšel v únoru tohoto roku.

a) Scooby na strašidelném západě

b) Strašidelné město duchů

c) Shaggyho souboj

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.magicbox.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 6. 4. 2017, do předmětu uveďte MAGIC BOX – BŘEZEN. Tři autoři správné odpovědi obdrží kolekci filmů od společnosti Magic Box.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář