Soutěže

Soutěž o 3×5 filmů společnosti Magic Box

Na konci dubna jsme vám představili další novinkové tituly společnosti Magic Box – drama Collateral Beauty: Druhá šance, rodinný film Jo Nesbo: Doktor Proktor a prdící prášek, drama Ploty s Denzelem Washingtonem, komedii Pařba o Vánocích a pro vaše děti animovaný film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa. A ani tento měsíc vás nemine soutěž o tyto filmové novinky. V té dnešní mají 3 z vás možnost všechny tyto filmy získat na DVD. Stačí správně odpovědět na položenou otázku a mít trochu toho štěstí.

Collateral Beauty: Druhá šance
Úspěšného newyorského manažera Howarda Inleta (Will Smith) zasáhne osobní tragédie a on se zcela stáhne do ústraní. Jeho kolegové proto přijdou se zásadním plánem, jak jej zachránit dřív, než přijde o všechno. Sugestivní filmové drama odhaluje, že i přes sebevětší ztrátu lze zažít krásné okamžiky a líčí, jak se v životě prožívaném naplno prolínají konstanty, jako jsou láska, čas a smrt.

Jo Nesbo: Doktor Proktor a prdící prášek
Zrzek Bulík se právě přistěhoval do čtvrti v Oslo, kde žije šílený vynálezce Doktor Proktor. Jakmile se Bulík dozví, že podivín Proktor vynalezl opět něco šíleného, musí u toho být! A když doktorův prášek proti prdění nefunguje, přichází jeho nový asistent Bulík s převratným nápadem. Když prášek prdění nezastaví, ať ho spustí naplno! Uplatnění by takový vynález našel třeba jako nejrychlejší cyklopumpička na světě – jeden konec hadičky do kola, druhý do zadnice a kolo je napumpované raz dva. Mohl by to být také super vysoušeč vlasů… Jenže o vynález mají zájem i nekalé živly… Uhozená komedie podle knižní předlohy norského krále detektivky Jo Nesboho vás vynese až do oblak!

Ploty
Někdo staví ploty, aby lidé nemohli dovnitř a někdo proto, aby nemohli ven. Držitelé Oscara® Denzel Washington** a Viola Davis*** předvedli „mistrovské výkony“† ve filmové adaptaci Pulitzerem oceněné hry Augusta Wilsona.
50. léta, Pittsburg. Bývalý nadějný baseballový hráč Troy Maxson (Denzel Washington) se snaží zaopatřit rodinu ve světě, který mu klade jednu překážku za druhou. Washingtonův režijní triumf „vás hluboce emocionálně zasáhne““†† svou procítěnou výpovědí o lásce a odpuštění navzdory tomu, co leží za našimi soukromými ploty.

Pařba o Vánocích
Pařte, jako by vám šlo o život, spolu s hrdiny komediální události roku! Když se upjatá generální ředitelka (Jennifer Aniston) rozhodne zavřít firemní pobočku, kterou vede její bratr (T. J. Miller), zbývá jediná naděje. Tým, kterému hrozí vyhazov (Jason Bateman, Olivia Munn), uspořádá velkolepý vánoční večírek, na němž chtějí ulovit významného klienta. Jenže alkohol ve spojení s nulovým úsudkem vedou vstříc naprosté katastrofě.

Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa
Walt Disney Animation Studios uvádí dobrodružný film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa o dospívající dívce, která směle vyplouvá na Tichý oceán, aby zachránila svůj lid. Během cesty se Vaiana setkává s kdysi mocným polobohem Mauim, který jí pomůže stát se zkušenou mořeplavkyní a překonat mnohá nebezpečí. Tento okouzlující, sluncem a hudbou zalitý film si získá Vaše srdce!
magicbox_novinky_dvd_duben_2017_02
Soutěžní otázka: Jak se jmenuje jedna z novinek společnosti Magic Box – horor s podtitulem Nevěř všemu, co vidíš v hlavní roli s Naomi Watts?

a) V kleci

b) V pasti

c) Bez šance

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.magicbox.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 25. 5. 2017, do předmětu uveďte MAGIC BOX – KVĚTEN. Tři autoři správné odpovědi obdrží kolekci filmů od společnosti Magic Box.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář