Soutěže

Soutěž o kolekci knih pro celou rodinu od nakladatelství Albatros

Máte rádi knížky? Potom jste tu správně – v naší dnešní soutěži totiž můžete získat hned 3 knihy z nakladatelství Albatros. Na své si přijde celá rodina. Tatínek se může pustit do Zkurvenýho příběhu Bernarda Miniera, maminka může relaxovat po náročném dnu u knížky Jmenuji se Lucy Bartonová, děti si můžou číst další díl Země příběhů.

Bernard Minier – Zkurvenej příběh
Bernard Minier opět potvrzuje, že patří mezi nejlepší autory detektivek, thrillerů a kriminálních románů. V románu Zkurvenej příběh opouští Martina Servaze, Toulouse i Pyreneje a vezme čtenáře na sever od Seattlu, kde se táhne řetězec jen trajektem přístupných ostrovů, tři sta šedesát dní v roce obklopených mlhou, kde každý zná každého. Na jednom z nich – Glass Islandu – žije teprve šestnáctiletý Henry. Ten se po vraždě jeho přítelkyně dostane do centra pozornosti všech obyvatel, kteří na ostrově žijí. Je právě on pachatelem vraždy? Minier se vrhá do světa, který je nebezpečnější, než jsme tušili, a kde soukromí je jen iluze.

Elizabeth Strout – Jmenuji se Lucy Bartonová
Lucy Bartonová vyrůstala v chudobě a izolaci na venkově v Illinois. Matka ji sice milovala, ale nedokázala ji ani její sourozence ochránit před hrubostí otce. Pro své rodinné prostředí se Lucy stala terčem posměšků ostatních dětí a jejím jediným přítelem byl osamělý strom v poli. Podařilo se jí však získat stipendium a naději, že studiem unikne drsnému prostředí a své minulosti. Snažila se stát spisovatelkou a zcela zpřetrhala vazby na rodinu. Po letech se ocitla na delší dobu v nemocnici a stále se nemohla zotavit. Pak ji přijela navštívit matka a Lucy s překvapením zjistila, že některá pouta se nepřetrhnou nikdy.

Chris Colfer – Země příběhů – Návrat Kouzelnice
Zlá kouzelnice, která kdysi proklela Šípkovou Růženku a uvrhla ji do stoletého spánku, je zpět. Po letech skrývání se chce mstít a je nebezpečnější než kdy dřív! Už je to rok, co se sourozenci Alex a Conner vrátili z Říše příběhů. Stejně tak dlouho neviděli svoji babičku – Kmotřičku vílu. Když se jednoho dne objeví u nich doma, s vojáky královny Popelky za zády, děti hned vytuší, že se stalo něco vážného. Jejich maminka byla unesena! Ačkoli jim babička zakáže cokoli podnikat, podaří se jim tajně proniknout zpět do Říše příběhů. Tam však brzy zjišťují, že vše je mnohem horší, než se domnívali, a že poprvé, kam paměť sahá, možná pohádky nebudou mít šťastný konec…
novinky_knihy_unor_2017_albatros
Soutěž: Odpovězte na jednoduchou otázku a získejte možnost vyhrát jednu z tří kolekcí knih nakladatelství Albatros Media.

Soutěžní otázka: Mezi novinkami nakladatelství Albatros nyní najdete unikátní publikaci – knihu J.K. Rowlingové, která byla napsána podle původní bradavické učebnice od Mloka Scamandera. Jak se tato kniha jmenuje?

a) Fantastická zvířata a kde je najít

b) Svět fantastických zvířat

c) Fantastická zvířata a jejich neuvěřitelná dobrodružství

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.albatrosmedia.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 23. 3. 2017, do předmětu uveďte KOLEKCE ALBATROS. Tři autoři správné odpovědi obdrží sadu knih od Albatros Media.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

  • Marcela Machová 17/03/2017 at 22.14

    Ta knihla se jmenuje Fantastická zvířata a kde je najít, je to za A Moc ráda bych jí vyhrála a přečetla si jí děkuji

    Odpovědět

Přidat komentář