Soutěže

Soutěž o sadu sprchových gelů Kneipp aneb když se sprcha stane zážitkem…

V dnešní době často nemáme ani čas napustit si vanu a užít si domácí lázeň. Daleko lépe nám do harmonogramu zapadá rychlá sprcha. Z každodenní hygieny se tak stává pouhá rutina a to je opravdu škoda. I ze sprchování si totiž můžeme udělat příjemný rituál. Hned několik tipů na kosmetiku, která povzbudí tělo i ducha nám dala Linda Rybová.

„Sprchové gely jsou vlajková loď přírodní kosmetiky Kneipp. Bezpečně je poznáte podle vůně, která je identická s různými druhy ovoce a bylin. Používám je už několik let právě pro jejich neobyčejnou vůni, přírodní ingredience a oleje. A když se náhodou nestihnete namazat krémem, nevadí. Sprchový gel od Kneippu zvládne pokožku zvlhčit a budete vonět po ovoci či po bylinkách“ – říká Linda Rybová, která dává přednost přírodním produktům a kosmetice. „Můj nejmilovanější je ten mandlový. Nejradši mam totiž mandlovou vůni. Trochu hořká, trochu sladká. Když zkrátka najdete, co jste hledali, jste šťastně závislí a spokojení,“ svěřila se Linda.

„Když se necítím dobře, ráda používám i sprchový gel Nachlazení. Esenciální oleje z máty a eukalyptu skvěle poslouží jako úleva při nachlazení a celkově je tato silná vůně opravdu osvěžující,“ pokračuje ve výčtu a zdůrazňuje, že dbá i na složení kosmetiky: „Sprchové gely Kneipp zkrátka vycházejí z přírody, pomáhají mi a taky neodolatelně voní. A to mě na nich baví nejvíc,“ dodává Linda Rybová.

Její slova potvrzuje i Jana Brychtová, brand manažerka společnosti Kneipp: „Stejně jako veškerá kosmetika Kneipp neobsahují ani sprchové gely parafíny, silikony či minerální oleje.”

Milujete exotiku?
Na své si přijdou i milovníci citrusů a exotického ovoce. Výraznou vůni mají rovněž sprchové gely s příznačnými názvy Dobrá nálada a Radost ze života. První z nich nedostal své jméno náhodou. Výživné éterické oleje z maracuji a grapefruitu pomáhají navodit atmosféru plnou pohody. Exotické esence dále příjemně provoní a zvláční pokožku. I sprchový gel radost ze života, který obsahuje vysoce kvalitní přírodní oleje, vám ale dokáže spolu s osvěžující citrusovou vůní zpříjemnit den.

Sprchové gely zakoupíte ve vybraných sítích drogerií či na internetu za doporučenou prodejní cenu 129 Kč. Veškeré informace o produktech Kneipp naleznete na nově spuštěném webu www.kneipp.cz.
soutez_kneipp_bodywash_02
Soutěž: Odpovězte správně na otázku a staňte se právě Vy jedním z pěti výherců dárkového balíčku 4 sprchových gelů Kneipp.

Soutěžní otázka: Nabídka sprchových produktů značky Kneipp sprchovými gely nekončí. Najdete zde také sprchové pěny pro chvíle, které patří jen vám. Pěnu s jakým názvem v nabídce značky Kneipp nenajdete?

a) Snová noc

b) Hedvábný květ

c) Ranní polibek

Více informací o produktech Kneipp a odpověď na soutěžní otázku naleznete na www.kneipp.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 22. 8. 2017, do předmětu uveďte KNEIPP – SPRCHA. 5 z vás získá dárkový balíček 4 sprchových gelů Kneipp.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete svůj souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář