Soutěže

Soutěž o Vonné papíry do skříně Wally

Dnes jsme, ve spolupráci s obchodem Almara Shop, připravili soutěž pro všechny milovníky bydlení a bytových doplňků. Na 3 z vás v ní čeká Vonný papír Wally navoněný krásnou vůní levandule v hodnotě 590 Kč.

Mnoholetá tradice, mistrný proces výroby, nejvzácnější přírodní ingredience, luxusní flakony, neobyčejné až umělecké kompozice a samozřejmě překvapivě dlouhá výdrž. Tyto parametry tzv. niche parfémů splňuje italská značka Wally. Společnost existuje už od r. 1925, kdy začala s výrobou luxusních tělových parfémů. Tradici výroby, klasické ingredience a ojedinělý design v duchu dávných dob, kdy bylo Toskánsko vedle Francie baštou parfumérství v Evropě, si Wally zachovalo dodnes. Tělové parfémy značka postupně doplnila o vůně bytové ve formě sprejů a difuzérů. Kvalita a tradice zůstala, vůně jsou vyráběny z exkluzivních éterických olejů, neobsahují žádná syntetika. Vůně jsou tedy čisté a netoxické, zároveň jsou velmi silné a dlouhotrvající a v této kvalitě se řadí mezi nejlepší značky na trhu.

Vonný papír spojuje dva účely v jednom: vůni i dekorativnost. Šest listů o rozměru 42 x 61 cm je navoněno krásnou klasickou vůní levandule. Listy se vkládají do šatní skříně či botníku a nejenže je krásně provoní, ale i ozdobí. Zároveň ochraňují dřevo před mechanickým poškozením.
soutez_almara_shop_papir_02
Soutěžní otázka:
 Kromě vonných papírů do skříně najdete na stránkách obchodu také širokou nabídku interiérových sprejů. Jak se jmenuje orientální vůně par excellence obohacená o vzácná dřeva a koření (kmín, skořice, kardamom), která vás zavede do světa plného tajemných chutí a aromat.

a) Smyslné koření

b) Mea Culpa

c) Černá Ambra

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách Almara Shop – www.almara-shop.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 2. 11. 2017, do předmětu uveďte WALLY. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář