Soutěže

Soutěž: Placematix – dětské stavebnicové nádobí, které udrží děti u stolu

Buďte kreativní a vytvořte s dětmi jídlo, od kterého vám zaručeně od stolu neutečou, a představte si, že i snídaně, obědy, večeře a svačiny budou pro děti skvělou příležitostí k jejich rozvoji.

Na českém trhu je k dostání interaktivní, stavebnicové nádobí pro děti Placematix, které v průběhu jídla pomáhá rozvíjet dětskou představivost, motoriku a kreativitu.
Nejoblíbenější a nejznámější hračky na světě jsou založené na principu stavebnice – tedy kostiček a věcí, které lze spojit dohromady, jako například LEGO® DUPLO®. Vzali jsme proto tento oblíbený princip a spojili jsme ho s dětským nádobím. Výsledkem je jedinečný, chytrý a inovativní nový koncept, který jsme pojmenovali Placematix: Dětské stavebnicové nádobí.

Dětské nádobí Placematix se skládá z talíře, misky, příboru, prostírání a vzdělávacích kostiček. Ty jsou pak ještě kombinovány v jídelní sadě nebo dárkovém balení. Všechny části nádobí Placematix s výjimkou prostírání je možné umývat v myčce ohřívat v mikrovlnné troubě.

Jaké jsou zásadní vlastnosti stavebnicového nádobí Placematix?
Díky stavebnicovému systému nemohou děti nádobí jednoduše shodit ze stolu. Výrobky Placematix jsou vyráběné z prověřených a testovaných trvanlivých plastů (0% obsah BPA), které jsou schválené pro kontakt s potravinami.

Dětské stavebnicové nádobí Placematix můžete zakoupit exkluzivně s síti obchodů Bambule a na Kolonial.cz za doporučenou MOC od 139 Kč (dětský příbor) do 599 Kč (dárková sada).

Recept: Jednoduché, nekynuté lívance

Ingredience:
200g hladké mouky
2 lžíce cukru + trochu skořice
1 vanilkový cukr
2 lžičky kypřícího prášku do pečiva
1 vejce
220 ml mléka
¼ – část rozpuštěného másla přidáme do těsta, zbytek použijeme na smažení

Na podávání:
Bílý jogurt nebo zakysaná smetana
Vanilkový nebo skořicový cukr
Ovoce na ozdobení
soutez_placematix_deti_3
Postup:
Smíchejte nejprve mouku s práškem do pečiva a cukrem a po té přidejte rozpuštěné máslo, vejce a mléko. Promíchejte do hladkého těsta, které potřebuje pár minut odpočinout. Mezi tím si můžete rozehřát pánev a promyslet jaké tvary budete smažit. Můžete použít třeba vykrajovátka či tvořítka, ale jednoduše lze i tvary udělat přímo na pánvi. Sice zajíci a myšky nebudou mít souměrná ouška, ale o to budou roztomilejší. Nakonec dozdobte ovoce, čokoládou nebo jogurtem.
placematics_sada_velka_2
Soutěž: Odpovězte správně na otázku a staňte se jedním ze tří výherců dárkové sady Placematix pro děti od jednoho roku věku v hodnotě 599 Kč.

Soutěžní otázka: Jaké nádobí obsahuje Placematix Jídelní set v hodnotě 399 Kč?

a) mělký a hluboký talíř¨

b) mělký a hluboká talíř, malý talířek

c) mělký a hluboký talíř, příbor

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.kolonial.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 10. 8. 2017, do předmětu uveďte PLACEMATIX. 3 z vás získají dárkovou sadu Placematix pro děti od jednoho roku věku v hodnotě 599 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete svůj souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář