Soutěže

Soutěž: Profesionální řešení pro vlasy se sklonem k lámání

Profesionální řešení na míru každému vlasu přináší Serie Expert od L’Oréal Professionnel.

Vaše oblíbená řada Serie Expert od L’Oréal Professionnel přichází s produktovými novinkami i novými obaly. Zcela nová je i služba Powermix, která vám přináší čerstvě připravenou regeneraci na míru! Pokud svým vlasům potřebujete dopřát péči, ale váháte, jakou zvolit, je služba Powermix stvořená přímo pro vás! Ta totiž umožňuje kombinovat i dvě různé péče najednou! Co třeba ochrana barvy a vyživení vlasů? Pro Powermix žádný problém! Personalizovanou péči na míru vám kadeřník namíchá přímo před vašima očima. Můžete vyzkoušet Color pro lesk barvených vlasů, Repair pro obnovu vlasového vlákna nebo Force pro vlasy se sklonem k lámání. Nechte si namíchat tu pravou péči na míru!

Řada Serie Expert od L’Oréal Professionnel byla uvedena na trh již v roce 2000 a stala jednou z nejoblíbenějších řad. Efektivní složení, široká řada produktů pro každý problém vlasů a jednoduché použití jsou důvodem, proč se po celém světě prodá jeden šampon Serie Expert každé dvě vteřiny.* (Mezinárodní zdroje – celosvětové prodeje L´Oréal Professionnel v roce 2016). Letos začíná L’Oréal Professionnel psát zcela novou kapitolu Serie Expert, když přichází s produktovými novinkami i novými obaly. Nově se můžete těšit na renovaci čtyř nejoblíbenějších řad – Vitamino Color, Absolut Repair Lipidium, Liss Unlimited a Silver, uvedení zcela nové řady Inforcer a novou službu Powermix exkluzivně u vašich kadeřníků!

Powermix – čerstvě připravená regenerace na míru
Žhavá novinka Powermix je vůbec první personalizovanou službou s profesionální koncentrací účinných látek. Skládá se ze dvou kroků – základní báze a aditiva na konkrétní vlasový problém, které kadeřník smíchá a připraví přímo před vašima očima! Těšit se můžete na základní bázi – Base a 3 druhy Powermix podle nejčastějších vlasových problémů českých a slovenských žen – Color pro okamžitý lesk a ochranu barvy, Repair pro okamžitou obnovu vlasového vlákna a Force pro okamžitou výživu a posílení vlasů.

Službu Powermix můžete vyzkoušet exkluzivně u kadeřníků Salon Expert. Jejich seznam najdete na www.salon-expert.cz
soutez_loreal_inforcer_02
Soutěž: Předmětem naší dnešní soutěže jsou produkty řady Inforcer – šampon a následná péče – pro výživu a posílení vlasů se sklonem k lámání, a to hned pro 10 z vás.

Inforcer – řada, kterou si zamilujete
Spolu s novou službou Powermix přichází také produktová novinka Serie Expert – řada Inforcer pro výživu a posílení vlasů se sklonem k lámání s nádhernou citrusovou vůní. Obsahuje vitaminy B6 a biotin. Oba vitaminy jsou potřebné pro správné fungování lidského organismu a zvyšují kvalitu vlasů. Vitamin B6 je pak důležitý pro podporu růstu vlasů a biotin přispívá k jeho posilnění a výživě. Výsledkem používání Inforceru je snížení ztráty vlasů lámáním, vlasy jsou silnější, jemnější, dají se lépe rozčesat a jsou lesklejší.

Ekologičtější obaly
L´Oréal Professionnel využil příležitost renovace Serie Expert ke snížení své ekologické stopy na životní prostředí. Kromě toho, že jsou nové obaly mnohem hezčí, jsou také lehčí – na jejich výrobu bylo použito v průměru o 14 % méně plastů, čímž se ušetří 41,5 tuny plastu za rok** (Odhad založený na množství z roku 2015). Zároveň došlo k navýšení obsahu základních retailových produktů – šampon, maska, péče.

Soutěžní otázka: Mezi další služby salonu Expert patří profesionální program pro dodání hustoty, posílení vlasu a stimulaci vlasové pokožky pro vlasy se sklonem k řídnutí. Jak se tento program jmenuje?

a) Smart Bond

b) Pro Fiber

c) Serioxyl

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.salon-expert.cz

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 13. 7. 2017, do předmětu uveďte INFORCER. 10 z vás získá balíček vlasové kosmetiky Inforcer od L’Oréal Professionnel.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete svůj souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář