Soutěže

Soutěž: The Ritual of Hammam – očistný rituál pro tělo a duši

Zavřete oči a přeneste se do světa, ve kterém je očista těla ceremonie, při níž se zrelaxujete a budete věnovat veškerou pozornost a péči jenom svému tělu.

Přeneste nejstarší očistný rituál do své vlastní koupelny s řadou The Ritual of Hammam a vytvořte si své vlastní exkluzivní spa. Tato unisexová kosmetika, která dostala nový luxusní přebal, je inspirovaná jednou z nejstarších lázeňských tradic na světě, je však připravená zvládnout požadavky moderních časů. Řadě vévodí osvěžující a léčivý eukalyptus.

Projděte si pěti unikátními kroky rituálu Hammam. Začněte důkladným očištěním svého těla. Sprchová pasta Black soap s přírodní silou oliv a eukalyptu odstraní odumřelé buňky, vyživí pokožku a zanechá ji vláčně hladkou. Pokračujte tělovým scrubem Hot Scrub s příjemným hřejivým účinkem zázvoru a aromatické mořské soli. Scrub pomůže pozvednout náladu a dodat energii. Ještě většího efektu dosáhnete se speciální peelingovou rukavicí Kessa Glove, která je vyrobená z jedinečných materiálů tak, aby pokožku šetrně a důkladně exfoliovala.

Dalším krokem je regenerační bahenní kůra Hammam Body Mud. Čínský jíl a eukalyptus odstraní odumřelé buňky pokožky a zjemní ji. Kůra má navíc antibakteriální účinky. Čtvrtým stupněm k dokonalé očistě je sprchová pěna s eukalyptem a rozmarýnem, pokožku něžně dočistí a dodá jí osvěžující vůni. O kůži se po všech bodech rituálu na závěr postará hydratační tělový krém Hammam Body Cream, který se snadno vstřebává a dodává kůži potřebnou hydrataci.

Před samotným rituálem však vytvořte atmosféru orientálního spa. Použijte aromatickou svíčku s vůní eukalyptu a rozmarýnu či vonné tyčinky. Tyto ratanové tyčinky osvěžují vůni v pokoji pomocí přírodního esenciálního parfému. Prodloužit si voňavý zážitek můžete s náhradní náplní.
soutez_rituals_hammam_03
Kolekce The Ritual of Hammam obsahuje:
– Olej do koupele Hammam Bath Oil
– Sprchová pasta Hammam Black Soap
– Tělový krém Hammam Body Cream
– Náplň do tělového krému Hammam Body Cream Refill
– Sprej na tělo a tkaniny Hammam Body Mist
– Tělový jíl Hammam Body Mud
– Sprchová pěna Hammam Foaming Shower Gel
– Sprchová pěna cestovní Hammam Foaming Shower Gel 50 ml
– Tělový scrub Hammam Hot Scrub
– Peelingová rukavice Hammam Kessa Glove
– Masážní olej Hammam Massage Oil
– Šampon na vlasy Hammam Shampoo
– Zelený čaj s mátou Hammam Mint
– Svíce Hammam Scented Candle
– Vonné tyčinky Hammam Fragrance Sticks
– Mini vonné tyčinky Hammam Mini Fragrance Sticks
– Náplň do vonných tyčinek Hammam Refill Fragrance Sticks
soutez_rituals_hammam_02
Soutěž: Odpovězte správně na otázku a staňte se právě Vy jedním z pěti výherců luxusní sady Rituals v hodnotě 730 Kč. Sada obsahuje Tělový krém Hammam Body Cream a Sprchovou pěnu Hammam Foaming Shower Gel.

Soutěžní otázka: V nabídce Rituals najdete různé produktové řady. Který z produktů nenajdete v řadě The Ritual of Ayurveda?

a) Balzám na ruce

b) Vyživující tělový olej

c) Tělový jíl

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.rituals.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 15. 8. 2017, do předmětu uveďte RITUALS – HAMMAM. Výherci budou o výhře informováni e-mailem nebo telefonicky.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář