Fashion

Stylový módní průvodce: Jak sladit kabelku s obuví

Boty a kabelka jsou pomyslnou tečkou každého outfitu. Jak je správně sladit, to je ovšem někdy trochu oříšek. Pravidlo, že by kabelka měla mít stejnou barvu jako obuv, už dávno neplatí. Jaké kombinace jsou tedy přípustné? Rozšiřte své módní obzory a načerpejte novou inspiraci.

Tón v tónu
Černá kožená obuv je klasikou a většina žen má ve zvyku ji kombinovat s kabelkou stejné barvy. Tím rozhodně žádný módní prohřešek nespácháte, ale dnešní móda je hravá, tak proč se trochu neodvázat? Kabelku k černým botám vybírejte v jiném odstínu, ale tak, aby barevně ladila tón v tónu. Stylové černé bikery oživí menší crossbody bag v tmavě šedé barvě. Úspěch máte zaručený.
ccc_stylovy_pruvodce_05
Ledová královna
Už bylo dost temných barev, zima má přece i své „světlé stránky“. Upusťte od stereotypů a přivítejte do svého šatníku nové barevné odstíny, jako je modrá, šedá či stříbrná. Pro zimní období jsou jako dělané. Kotníkové kozačky na klínku v odstínu vznešené půlnoční modré oživí každý outfit a navíc vám krásně prodlouží nohy. Ukažte, že máte cit pro módu a obuv doplňte kabelkou přes rameno v odstínu světle šedé. Vytvoříte tím velmi decentní kontrast, který pozvedne váš look až na samý vrchol módního nebe.
ccc_stylovy_pruvodce_04
Ve znamení barev

To, že je zima, neznamená, že si na své nepřijdou i milovnice barev. Právě naopak, buďte kreativní.
Kdy jindy barvy vyniknou lépe, než v bílé zasněžené krajině? Pořádně se do toho „obujte“ a vsaďte na teplé barvy, které vás zahřejí alespoň symbolicky. Obuv z beránka v karamelovém odstínu jednoznačně vynikne s maxi kabelkou v kontrastní jasně červené barvě.
ccc_stylovy_pruvodce_03
Zdánlivě obyčejné, přesto nápadité
Pokud si nepotrpíte na barvy a dáváte přednost nadčasové klasice, pak bude pro vás tato kombinace trefou do černého. Do módy se vrací vzory s imitací zvířecí kůže, která působí velmi elegantně a luxusně a dokonale vynikne na černé barvě. Jasný důkaz, že do puntíku sladěná kabelka s obuví už nemusí být nuda, když víte, jak na to.
ccc_stylovy_pruvodce_06
Zdroj: CCC / foto: bigstock, výrobce / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář