Soutěže

Vánoční soutěž o 3 dárkové balíčky luxusní vlasové kosmetiky Paul Mitchell

Milujete své vlasy? Potom jim určitě chcete dopřát to nejlepší. Nyní máte šanci ukázat svým vlasům co je to opravdový luxus! Zúčastněte se naší soutěže, odpovězte správně na otázku a už budete jen krůček od toho vyhrát pro své vlasy jeden ze tří vánočních kosmetických balíčků Paul Mitchell Moisture.

Vánoční dárkový balíček Moisture obsahuje:

Instant Moisture®Shampoo
Šetrně myje, dodává potřebnou vlhkost, chrání barvu, intenzivně hydratuje suché vlasy a jako bonus je chrání před slunečním zářením. Instant Moisture® Complex disponuje excelentními pečujícími vlastnostmi. Panthenol dodává vlasům plnost a pomáhá je vnitřně regenerovat zevnitř ven.

Instant Moisture®Conditioner
Intenzivní péče, která hydratuje a rozplétá i velmi suché vlasy. Dodává jim brilantní lesk a usnadňuje jejich úpravu. Sójové proteiny a bambucké máslo v kombinaci s Instant Moisture® Complex vlasy intenzivně hydratují, posilují je a zlepšují jejich elasticitu. Panthenol zajišťuje účesu objem a regeneruje poškozené vlasy zevnitř ven. Jako bonus posiluje šupinatou vrstvu a zvyšuje pevnost vlasů.
soutez_paul_mitchell_vanoce_02
Soutěžní otázka: Řada Moisture obsahuje kromě šamponu a péče i další produkty, mezi které patří také hydratační sprej, jenž vlasům dodává extra dávku vlhkosti a osvěžuje suchou, unavenou pokožku. Naše otázka zní: jaké složky dělají z tohoto produktu ideálního společníka pro suché vlasy?

a) výtažky z řas a rostlinné proteiny

b) synteticky vyrobená kyselina mléčná, havajský divoký zázvor, mořské řasy a výtažky z planktonu

c) bambucké máslo, jojobový a sojový olej, vitamíny a antioxidanty

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 22. 11. 2017, do předmětu uveďte PAUL MITCHELL – VÁNOCE. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží luxusní vánoční dárkový balíček Paul Mitchell Moisture.

Nechcete-li tipovat, naleznete odpověď na stránkách www.paulmitchell.cz.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář