Soutěže

Soutěž o 2×2 vstupenky na muzikál Funny Girl v divadle Studio DVA

Funny Girl – americký muzikál mapující příběh jedné z největších hereckých hvězd své doby, Fanny Briceové a jejího manžela Nicka Arnsteina. Diva populární ve dvacátých letech minulého století zářila na newyorských divadelních prknech a bavila tisíce lidí, ale v soukromí se jí příliš nedařilo. Muzikál se ihned po uvedení na Broadwayi stal velkým hitem a dosáhl neuvěřitelných 1348 repríz.

Ve Fanny Briceovou se proměnila Monika Absolonová. Po jejím boku se prvně v divadle Studio DVA objevil Roman Zach, coby její osudová láska Nick Arnstein. Režie slavného broadwayského muzikálu se ujal Ondřej Sokol.

Po boku Moniky Absolonové a Romana Zacha vystupují např. Ladislav Frej, Lenka Termerová, Jana Stryková, Jana Krausová, Michal Slaný, Kristýna Fuitová Nováková, Petr Pěknic, Ondřej Izdný a mnoho dalších.
studio_dva_funny_girl_03
Desítky kostýmů nejen pro hlavní hrdiny, ale i sboristy a tanečníky pochází z dílny kostýmní výtvarnice Kateřiny Štefkové. Přímo pro titulní roli je určeno jedenáct převleků. Hudebního nastudování se ujal Kryštof Marek, který také řídí šestnáctičlenný živý orchestr. O scénu se postaral Adam Pitra a choreografie má na starost Angeé Klára Svobodová.

V New Yorku se muzikál v hlavní roli s Barbrou Streisand stal ihned po svém uvedení v roce 1964 hitem a dočkal se neuvěřitelných 1 348 repríz. V roce 1968 následovalo i filmové zpracování, kde Barbru doplnil Omar Sharif. Streisand za ztvárnění skutečného příběhu americké herečky působící v období před a po první světové válce získala dokonce Oscara.

Délka představení: 2 hod. 45 min. včetně přestávky.
studio_dva_funny_girl_02
Soutěž: Odpovězte správně na otázku a můžete to být právě Vy, kdo získá po dvou vstupenkách na muzikál Funny Girl – představení konané dne 18. 11. 2017 v 14:00 hodin.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje Zelenkova ironická komedie, která je sondou do zábavního průmyslu a cynické doby, která pokrytecky hlásá, že cynismus už není v módě?

a) Magda

b) Karla

c) Věra

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.studiodva.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail: info@womanandstyle.cz do 24. 10. 2017, do předmětu uveďte FUNNY GIRL. Dva autoři správné odpovědi obdrží po dvou vstupenkách na muzikál Funny Girl – termín 18. 11. 2017 v 14:00 hodin.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář