Soutěže

Soutěž o 5 power bank Police – v dosahu kdekoliv, kdykoliv

Světoznámá italská značka brýlí POLICE si v posledních letech vybudovala jméno jako lifestylová značka zaměřená na mladé. Důraz klade především na promyšlený koncept, design a grafické zpracování, které perfektně zapadají do nových trendů. Dnes už v portfoliu najdete i oblíbené hodinky, bižuterii, kožené doplňky a hlavně také vůně.

To Be Miss Beat & Mr Beat je koncept, který symbolizuje mládí, energii a modernost prostřednictvím dvou povinných doplňků pro většinu mladých a aktivních lidí – sluchátka a vůni. Řada je inspirována silným trendem výrazných sluchátek jakožto moderního doplňku a právě sluchátka jsou výrazným symbolem flakonů v podobě lebky, ve kterých se ukrývají vůně To Be Miss Beat & Mr Beat.

Vůně jsou určeny pro mladé muže a ženy, kteří oceňují spojení módy s uměním. Hledají osobitost, nebojí se vyzkoušet nové a neotřelé věci a chtějí být vždy originální.

Vůně Police To Be Miss Beat & Mr Beat jsou k dostání v síti drogerií DM a na nezávislém trhu.
soutez_police_powerbank_02
Soutěž: u příležitosti uvedení vůní na trh jsme pro vás připravili soutěž o 5 designových power bank Police ve světle modré barvě.

Technické údaje: konektor – mini USB (power banka není pro telefony Apple), kapacita akumulátoru – 2600 mAh, počet USB výstupů – 1, váha 95 g., doba nabíjení – 3-4 hodiny.

Soutěžní otázka: Co tvoří základ vůně Police To Be Woman?

a) exotické dřeviny, pižmo

b) pačuli, cedrové dřevo

c) vanilka, mušus, fazole Tonka

Nechcete-li tipovat, nápovědu k otázce najdete na stránkách Glamour Distribution CZ www.gdist.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 26. 10. 2017, do předmětu uveďte POWER BANK POLICE. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář