Soutěže

Soutěž: Nalaďte se na léto s limitovanou edicí Express Your Soul

Ke spolupráci na nové letní limitované edici Rituals cosmetics oslovili světoznámou street artistku MadC, která umí vyjádřit své pocity a vášně. Při vytváření obrazu k letní limitované edici ji Rituals cosmetics zadali téma: Express your soul – odhal/vyjádři svou duši.

Následujte své vášně, vytvořte si malé osobní rituály a odhalte svou duši – protože život je umělecké dílo a rituály jsou barvami, které tvoří obraz života. Aby se povedlo mistrovské dílo, je nezbytné odhalit podstatu vaší duše. Starejte se o své tělo s novou letní limitovanou edicí a vaše duše se bude starat o vás.

Vůně je spojením osvěžující verbeny s květinovo-citrusovou vůní petitgrain (pomerančovníku), díky které získáte svěží letní náladu. Vaše pokožka bude v létě zdravá díky tělovému peelingu, speciálně vytvořenému pro vyživení a revitalizaci pokožky. Po dni stráveném na pláži je pokožku nezbytné také hydratovat, proto v kolekci nezapomněli na sprchový olej a sprchovou pěnu. Oba produkty pokožku hydratují a zanechají ji hedvábně jemnou. Po koupeli použijte tělový krém pro hydrataci a díky obsaženým třpytkám zářivému vzhledu a zvýraznění opálení. Osvěžující tělový sprej dodá vám i vaší pokožce správný letní pocit, sprej neobsahuje alkohol, a proto ho lze použít i na citlivou pokožku a oblečení.

Aby i váš domov získal pozitivní letní energii, jsou součástí letní edice také vonné tyčinky do domácnosti. Novým produktem je ledový čaj bez cukru, který byl speciálně navržen pro osvěžení během letních horkých dnů a je připravený během několika minut bez použití horké vody.

Letní limitovaná edice Rituals Express Your Soul obsahuje tyto produkty:
Sprchová pěna: Express your soul Foaming shower gel
Tělový krém: Express your soul Shimmer body cream
Sprchový olej: Express your soul Shower oil
Tělový scrub: Express your soul Body scrub
Lehký parfém na tělo a tkaniny: Express your soul Bed & body mist
Vonné tyčinky: Express your soul Fragrance sticks
Ledový čaj: Express your soul Ice Tea
soutez_rituals_express_your_soul_02
Soutěž: Odpovězte správně na otázku a staňte se právě Vy jedním z pěti výherců produktů Rituals v hodnotě 730 Kč – Tělový krém: Express your soul Shimmer body cream a Sprchová pěna Express your soul Foaming shower gel.

Soutěžní otázka: Novinkou v nabídce Rituals je také Parfémovaná voda pro ženy s obsahem magnólie, mandarinky a bambusu. Jaký název tato vůně nese?

a) Eau des Indes

b) Fleurs de l’Himalaya

c) Oasis de Fleurs

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránkách www.rituals.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 18. 5. 2017, do předmětu uveďte RITUALS – EXPRESS YOUR SOUL. Výherci budou o výhře informováni e-mailem.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář