Představujeme

Almara Soap: prvotřídní péče od hlavy až k patě

Almara Soap nově rozšiřuje svou stávající kosmetickou nabídku o trojici balzámů, které jsou speciálně namíchány tak, aby zajistily kompletní péči o tělo, ruce a nohy bez jakýchkoli kompromisů. Pečlivě volené kombinace čistě přírodních olejů, másel a bylinných macerátů poskytnou pokožce celého těla tu správnou výživu a zanechají ji hebkou a voňavou.

Light Walk
Balzám na nohy jménem Light Walk je ideální na suchou a popraskanou kůži chodidel a poskytne nohám přesně to, co už jeho název napovídá, totiž ladnost pohybu, hebkost a lehkost! Kromě hloubkově vyživující směsi másel a olejů obsahuje Light Walk macerát z levandule, měsíčku, ořešáku a šalvěje a také osvěžující esenciální olej z rozmarýnu. S takovou péčí pak člověk dojde třeba až na samotný světa kraj nebo kamkoliv jinam, kam jej jen srdce zavolá.

Gentle Touch
Pohlazení, na které se nezapomíná? To je nový balzám na ruce od Almara Soap jménem Gentle Touch. Balzám nádherně voní po kakaovém másle a včelím vosku, je ideální pro použití na noc a díky vysoké koncentraci účinných bylin s regeneračními a pečujícími účinky ho stačí pokaždé použít jen velmi malé množství. Balzám Gentle Touch obsahuje řadu bylinek známých svými regeneračními a pečujícími účinky a učiní tak pokožku rukou kašmírově hebkou.
Silky_body_image_01_CZSilky Body
Šlehané tělové máslo Silky Body je jako lehoučký hedvábný závoj přírodních pokladů, který zahalí tělo nepřekonatelným pocitem jemnosti, krásy a vitality. Silky Body je tělové máslo s neodolatelnou vůní geránia, levandule a pomeranče, které každého zabalí do lehounkých šatů utkaných z těch nejdelikátnějších surovin a zajistí, že se ve své sametově hebké kůži bude po každém použití cítit jako doma.

Praktické informace
O trojici pečujících balzámů rozšířila Almara Soap svou stálou kosmetickou kolekci. K dispozici jsou na jejich e-shopu od 6. 8. 2020 už napořád. Zakoupit si je bude možné také v řadě jejich spřátelených prodejen jejichž mapka je k dispozici rovněž na webu Almara Soap.

Zdroj: Almara Soap / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář