Zábava/Kultura

Kalendář: Andělská povzbuzení pro každý dobrý den

Nový rok je milník – slibuje nové příležitosti, ale také výzvy. Proto je dobré najít osobní sílu a proměnit nadcházejících 365 dní v plodný rok. I k tomu poslouží nový kalendář Andělská inspirace od Doreen Virtue, který ještě před Vánocemi vydává nakladatelství Synergie Publishing. Po celý další rok z něj lze čerpat sílu a povzbuzení z poselství andělů, kteří stojí stále při nás a vždy poradí a pomohou, pokud je o to požádáme. Andělská inspirace v podobě stolního kalendáře vás potěší a naplní klidem a nadějí.
andelska_inspirace_02
DoreenVirtue, autorka mnoha knih i vykládacích karet o andělech a jejich zázracích, přináší dobrou radu pro každý nový dobrý den. Překrásně ilustrovaný kalendář vyzývá k laskavému, pozitivnímu myšlení a pomůže najít energii, která promění nesplněné sny v realitu. Ukáže, jak se vyléčit z bolestivých zkušeností a zážitků a dává návod, jak naslouchat hlasu svého těla i své skryté intuici. S kalendářem Andělská inspirace pro rok 2015 si budete umět přivolat své nebeské pomocníky, kteří mají za úkol vás vést ke klidu, štěstí, zdraví a bezpečí.
andelska_inspirace_03
Půvabný kalendář malého formátu je vhodný na stůl, ale lze jej i zavěsit na zeď – vlídná doporučení, povznášející zamyšlení i něžné obrázky lze mít neustále na očích. Zároveň je andělský kalendář krásným vánočním dárkem napříč generacemi. Jak totiž říká Doreen Virtue: Nezáleží na tom, zda v ně věříte – podstatné je, že andělé věří ve vás…

Andělská inspirace, stolní kalendář 2015, sestavila DoreenVirtue, Ph.D. Z anglického originálu Whispersfrom Above přeložila Veronika Kreslová, vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE.

zdroj: www.synergiepublishing.com / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář