Beauty

Den matek 2015 ve společnosti kosmetiky Lush

Pokud vás obvyklé dárky pro maminky neinspirují a hledáte něco originálního a výjimečného, vsaďte na Lush. Nová letošní kolekce pro maminky (ale nejen pro ně) dostupná od 2. 4. 2015 je plná voňavých kosmetických laskominek, kterými rozhodně uděláte svojí milované mamince radost. Ať už jí je pětatřicet, nebo se těší z vnoučátek.

Vybírejte z výživného kondicionéru na tělo, neodolatelného jahodového sprchového gelu nebo úžasných produktů do vany, díky nimž si maminka bude moci užít při koupeli nezapomenutelné chvíle nejen druhou květnovou neděli…

Řekněte to květinou
Novinka – Mýdlo Love You Mum – je krásná mýdlová kytice vonící po mimóze, jasmínu a bergamotu – úžasná vůně, díky níž maminka znovuobjeví své ženské já.
lush_den_matek_02
Růže – královna květin – co darovat stylovějšího?
NOVINKA – Koule do koupele Rose Bombshell – je koupelová bomba, která zaručí ve vaně romanticky ženskou květinovou podívanou plnou růžových okvětních lístků. Sójové mléko spolu s růžovou silicí a absolue z pomerančového květu zajistí nejen božskou vůni, ale i krásnou a jemnou pokožku.

Neodolatelné jahody
Novinka – Sprchový kondicionér Yummy Mummy – v kombinaci se sprchovým gelem přichystá tělu vaší maminky skutečné jahodové hody. Žádná maminka mu neodolá – a popravdě ani nikdo z vás, kdo jste milovali vůni Yummy Yummy Yummy… Skutečná fantazie! Kromě čerstvé jahodové šťávy obsahuje kakaové a murumuru máslo, takže nejen provoní, ale i pěkně zvláční pokožku.

Novinka – Sprchový gel Yummy Mummy (jahodová nálož konečně znovu jako sprchový gel). Sprchový gel Yummy Yummy Yummy patřil svého času k nejoblíbenějším produktům a jeho vůně se vrátila v mnoha podobách – např. jako masážítko. Konečně si neodolatelnou vůni čerstvých jahod můžete dopřát znovu i ve sprchovém gelu. Nyní má krásnou fialovou barvu a hustší konzistenci, ale ta fantastická vůně zůstala pořád stejná! Kdy jindy jej znovu uvést, než coby sladký dárek pro maminky… Navíc obsahuje zlaté třpytky!

Božská koupel
Novinka – Pěna do koupele Mother Superior. LUSH je znám svou hravostí a tvořivostí – není tedy divu, že ani maminkovská kolekce nepostrádá vtipný prvek. Tím je bezesporu tato pěna do koupele. Malá postavička Matky představené vás zbaví všech nečistot a hříchů!
lush_den_matek_03
Pěna do koupele Rose – stylová koupelová pěna ve tvaru květu anglické růže je opravdovým skvostem ruční práce a navíc nádherně žensky voní díky absolue z turecké růže. Obsahuje fair trade kakaové máslo, které zajistí příjemnou hydratační koupel.

Darujte už připravený dárek
Nechce se vám vybírat jednotlivé produkty? Darujte už připravený dárek. Vyberte jí jeden z několika předpřipravených dárečků – ať už ve stylové krabici s nápisem Love You Mum nebo ekologicky zabalený v recyklovaném šátku.

zdroj: Lush / komerční sdělení

Doporučené

1 komentář

  • Simona Šťastná 28/05/2015 at 10.26

    Yummy Mummy sprcháč je úžasnej, doporučuju vyzkoušet také Happy Hippy, krásně voní růžovým grapefruitem.

    Odpovědět

Přidat komentář