Tipy na dárky pro muže

Den otců ve znamení Lush

V neděli 18. června budou v mnoha rodinách slavit svátek tatínků, neboť i oni si jistě zaslouží poděkování za lásku a péči, kterou svým dětem věnují. Chcete-li svému tatínkovi udělat radost a potěšit ho dárkem určeným přímo jemu, porozhlédněte se v Lush, kde pro vás mají připravenu nejednu inspiraci.

Superdad – koupelová bomba
Ode dneška má rozmazlování na starosti guajakové a santálové dřevo a jejich sladká, dřevitá a kouřová vůně. Silice z kadidla zklidní a potěší a postará se, aby si i ten největší tvrďák našel čas na relaxaci. Vzpomeňte si na ty, co vás kdy potěšili a na všechny, kdo si zaslouží poděkování: tahle báječná šumivá bomba byla vyrobena pro ně.
lush_den_otcu_06
Modfather – koupelová pěna
Zapomeňte na přecpanou hromadnou dopravu, na protivné šéfy, vyklouzněte z kravaty a utečte před světem… s touhle pěnou plnou osvěžující silice z brazilských pomerančů, hodnou těch nejnáročnějších milovníků koupelí. Rozdrobte ji do proudu tekoucí vody ať naplní vanu luxusně voňavými citrusovými bublinkami, vyrobenými na míru pro oživení vašich smyslů

Stairway to Heaven
Vaši koupelnovou arénu rozparádí hvězdný line-up: bergamot, pyré z karamboly a růže. Díky povznášejícím silicím z bergamotu a ylang ylang se budete cítiti jako král a dodají vašemu dni rytmus, zatímco zklidňující růžová absolue se postará o něžné uvolňující tóny v pozadí.

Smuggler’s Soul
Ta pronikavá, lehce kouřová vůně by mohla vyprávět… Příběhy o pašerácích santalového dřeva, zločinu a násilí…a dobrodružstvích při hledání udržitelných, etických zdrojů. Santálová silice v tomto voňavém šampuku je od skupiny Aboriginců v australském Kalgoorlie, kde je na její produkci dohlíženo tamními autoritami. Kousky kakaového másla vlasy hydratují a dodávají jim hebkost, zatímco růžové dřevo pečuje o vlasovou pokožku a vyrovnává ji. Troška očistné silice z citronové trávy se postará o lesk a říznou notu k opojné převažující vůni santálu.

Další inspirací na dárek pro tatínka může být například: Smuggler’s Soul – pleťový peeling, Smuggler’s Soul – multifunkční krém, Dirty Springwash – samo-konzervační sprchový gel.
lush_den_otcu_05
Dárky

Dirty
Pořádná dávka bylinné svěžesti je to pravé pro muže činu. Vyšňořte se za pomoci těchto povznášejících produktů a připravte se podmanit si svět.

Fresh And Fancy
Vhodný dárek pro vaše prince i ty, kteří nejsou z Bel Air. Mix jemných produktů i pro ty největší drsňáky!
lush_den_otcu_04
Wild
Sprcha volá, to se nedá nic dělat. Vezměte si s sebou dva úžasné citrusové produkty pro očistu těla i duše.

Produkty z limitované kolekce ke Dni otců najdete v pražském Palladiu nebo v e-shopu cz.lush.com.

Doporučené

Přidat komentář