Soutěže

Diane Setterfieldová – Třináctý příběh

Spisovatelka Vida Winterová již po desetiletí okouzluje čtenáře po celém světě svými strhujícími příběhy, ale ten nejúžasnější si dosud nechávala pro sebe. Teď však cítí, že konec se neodvratně blíží, a tak se rozhodne konečně odhalit dlouho očekávaný třináctý příběh: tajemství svého života. Ale i mladičká badatelka Margaret, kterou si slavná spisovatelka zvolila za autorku svého životopisu, v sobě dusí bolest z minulosti. Obě ženy pomalu rozkrývají své osobní příběhy plné vášně, lásky, krutosti a oddanosti, protože jen pravda může ulehčit umírání a otevřít cestu kupředu.

Bestseller Diane Setterfieldové navazuje na největší klasiky ženského románu a podobně jako Jana Eyrová nebo Na Větrné hůrce nabízí hluboce romantický příběh, v němž nechybí napětí, láska, tajemství ani magická a strašidelná atmosféra.
soutez_bux_trinacty_pribeh_02
Diane Setterfieldová pracovala na Třináctém příběhu pět let. Úsilí, se kterým ho tvořila, bylo odměněno úspěchem, když se román hned po vydání stal bestsellerem, jehož se dodnes prodalo v 38 zemích světa na 3 miliony výtisků.

Soutěž: Odpovězte správně na naši otázku a staňte se jedním ze dvou výherců, jenž obdrží knihu Třináctý příběh.

Soutěžní otázka: Jaký obor vystudovala autorka knihy Diane Setterfieldová na univerzitě v Bristolu?

a) management

b) francouzskou literaturu

c) filozofii

Nápovědu najdete na stránce www.bux.cz

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 16. 6. 2015, do předmětu uveďte TŘINÁCTÝ PŘÍBĚH. Dva autoři správné odpovědi od nás obdrží tuto knihu.

Pokud se vám knihu nepodaří získat v soutěži, můžete ji zakoupit na www.bux.cz

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na facebooku a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář