Zdraví

Dokonalé spojení 3 procedur vás zbaví nahromaděného tuku

Myslíte si, že jste vyzkoušela úplně všechno, abyste se zbavila tuku, který se nemilosrdně ukládá v bříšku, bocích, stehnech a nic z toho vám nepomohlo? Možná vás vyvedeme z omylu. Našli jsme někoho, kdo vytvořil spojením 3 kroků proceduru, která opravdu funguje.

Vyzkoušeli jsme za vás a můžeme doporučit!

Předem tohoto článku chceme předeslat, že se nejedná o placenou reklamu či komerční sdělení. Že jsme našli proceduru, která funguje, a proto se s vámi rádi podělíme.

Krok 1: Studený červený laser
Jedná se o nejnovější technologický průlom v oblasti snižování tělesného tuku, odstraňování nežádoucích tukových polštářků a tvarování postavy a o nejpřirozenější způsob odvodu tuku z těla. Studený červený laser proniká do tukových buněk, štěpí membrány tukových buněk, uvede tuk do kapalného stavu a přes lymfatickou drenáž odvede ven z těla. Umožňuje plošné ošetření větších partií najednou (například břicho + vnější strany stehen, břicho + vnitřní strany stehen, vnější a vnitřní strany stehen atd.) a využívá tzv. paměťového efektu (buňky si předávají informace a dochází tak k úbytkům tuku v celém těle).

Červený laser zlepšuje vzhled problémových partií těla – stehna, boky, břicho, hýždě, paže… Poskytuje výrazné snížení objemu problémových partií v kratším časovém úseku. Funguje stejně dobře na muže, jako na ženy.

Patentovaná, zcela bezpečná metoda, která je bezbolestná a neinvazivní. Po ošetření můžete okamžitě pokračovat v obvyklém denním rozvrhu.
spojeni_3_procedur_03
Krok 2: Odborná manuální lymfatická masáž
Lymfatický systém má nezastupitelnou roli v udržování optimálních podmínek v mezibuněčném prostoru. Každá naše buňka je obklopena mezibuněčnou tekutinou, ze které během látkové výměny přijímá kyslík, živiny, cukry, tuky a aminokyseliny a zároveň škodliviny. S transportní funkcí lymfatického systému souvisí funkce imunologická, neboť lymfa rozvádí bílé krvinky a ty mají obrannou funkci. Čili, primární výsledek lymfatické drenáže je zvýšení imunity.

Lymfatický systém nemá svoji pumpu, proto se musí lymfě dopomáhat, aby se dobře dostala k lymfatickým uzlinám. Jestliže je činnost lymfatického systému zpomalena, zůstávají zbytky látkové výměny ve tkáních. Tukové buňky pak zvětšují svůj objem, vytvářejí se tukové polštáře, pomerančová kůže a otoky. Pomocí speciálních drenážních hmatů a hlavně správného směru, kdy se lymfa musí dostat k příslušným lymfatickým uzlinám se lymfa aktivuje, zrychlí se metabolismus, uleví se otokům, vyplaví se toxické látky.

Tato metoda se liší od ostatních masáží, protože se opravdu působí na lymfu, ne na svaly. Je velmi jemná a relaxační. Ideální je, pokud si lymfatickou drenáž zařadíte do života pravidelně, doporučuje se každé 3 týdny, nebo alespoň jednou za měsíc, ale stále, po celý život.

Přímo po drenáži je dobré pít více tekutin, aby se škodlivé látky společně s tuky co nejlépe odplavily. Jako doplňující cvičení je skvělá rychlejší chůze, ne však na pásu. Dle chuti můžete přidat do svého jídelníčku lymfatické čaje.

Efekt manuální lymfodrenáže je limitován odbornou kvalitou toho, kdo ji provádí. Jde o techniku náročnou na metodiku i hmatovou techniku, vyžaduje tedy specialistu s delší praxí. Předpokladem smysluplného a bezpečného provádění této metody je znalost funkce lymfatického systému (stavby lymfatických cév a průběhu lymfatického řečiště). Manuální lymfodrenáž podporuje vstřebávání tkáňové tekutiny, zrychluje tok lymfy a její filtraci v lymfatických uzlinách, zvyšuje tvorbu a transport obranných buněk, regeneruje a detoxikuje tělo, zbaví jej přebytečné vody a odpadních látek, pomáhá při zmírnění problémů s celulitidou, zlepšuje stav pokožky. Je ideální procedurou při problémech s obezitou a nadváhou.
spojeni_3_procedur_02
Krok 3: Lymfatické tejpování (LT)
LT se objevuje v Japonsku v 70. letech minulého století. Základní myšlenka LT je, že svaly nejsou důležité jen pro pohyb, ale hrají nezastupitelnou roli i v oblasti cirkulace tělesných tekutin a udržování tělesné teploty. LT lze využít v mnoha směrech, nás zajímá jeho schopnost výrazně prodlužit účinek lymfatické masáže. Tejpy pracují 24 hodin denně. Pásky jsou odolné proti vodě a nosí se po dobu více dnů, obvykle 5 po sobě jdoucích dnů, což umožňuje jejich terapeutický přínos při každodenní činnosti. Jejich nositel není nikterak omezen na pohybu, je však třeba – zejména v létě – počítat s nimi na těle.

Tato kombinace je výborná pro lokální tukové zásoby, jichž se nelze zbavit dietou, či cvičením.

Kde se můžu poradit o svém konkrétním problému a tuto zcela bezbolestnou, relaxační proceduru podstoupit?
Proceduru jsme absolvovali v příjemném prostředí Studia Anna u diplomované fyzioterapeutky Lenky Javůrkové, která vystudovala Vyšší odbornou školu fyzioterapie, obor diplomovaný fyzioterapeut a svou kariéru se rozhodla zasvětit právě fyzioterapii.

Více informací o proceduře získáte na stránkách www.studio-anna.cz nebo na telefonu 732 701 619 či můžete psát na e-mailovou adresu lenka.javurkova@studio-anna.cz

Doporučené

Přidat komentář