Bydlení

Dopřejte si luxusní italskou kuchyň i vy!

Není kuchyň jako kuchyň. Pokud je správně navržená, dokáže každému kuchaři nebo kuchařce usnadnit práci. Italská značka Ernestomeda je ikonickou záležitostí a symbolem kvality. Název značky vznikl spojením slov „Ernesto“ (zástupce starých tradic) a „meda“ (něco nového). A naprosto vystihuje filozofii značky. Její hlavní myšlenkou je spojení staré (tradiční) kuchyně s novým designem. Aktuální novinkou je model ONE 80, který navazuje na předchozí modely ONE a ONE +. Působí velmi čistým dojmem, vhodně a citlivě zvolenými proporcemi. Nízký sokl a puristické ztvárnění dodává kuchyňské sestavě eleganci a praktický vzhled. Sestava ONE 80 může obsahovat skříň skrývající v útrobách spotřebiče, či další pracovní prostor. Kuchyně ONE (provedení bez úchytů) a ONE + (obsahuje úchytky na spodních skříňkách a na vysokých skříních) patří mezi cenově dostupnější kuchyně Ernestomeda, přičemž ceny se vždy odvíjí od velikosti kuchyně, použitých materiálů či vnitřní výbavy. Cena začíná na 190 000 Kč.
kuchyne_italie_03
Všechny kuchyně jsou modulární, dle daných dispozic se klientovi na míru upravují jednotlivé díly, které si může vybrat v katalogu nebo v pražském showroomu. Kombinovat lze různé pracovní desky, materiály, úchyty, držáky na vína, jídelní stoly, barové pulty a další.
kuchyne_italie_01
V současné době je nejoblíbenějším a nejprogresivnějším modelem kuchyň, která nese jméno ICON. Kuchyň, která je jako stvořená pro opravdové fajnšmekry a nadšence, kteří ocení každý inovativní detail. Pracovní desky ICON se snadno udržují a dvířka mají patentovaný systém odvětrávání, což zajišťuje optimální ochranu vnitřního prostoru skříněk. Rychle si oblíbíte i další prvky kuchyní ICON, jako jsou například úložné výklopné prostory za pracovní deskou, výsuvný jídelní stůl, nebo speciální výsuvné kování horních skříněk s náklopným systémem. Samozřejmostí je osvětlení pracovní desky či vnitřního prostoru skříněk systémem LED s množstvím čipů, které zajistí souvislý světelný pás. Na přání lze umístit do skříní skrývající vestavné spotřebiče čidlo, které pozná, že jste uzavřeli právě pečící troubu za dveře a akusticky vás na toto upozorní. Pokud nebudete schopni reagovat na akustický signál, přístroje budou odpojeny od přívodu energie. Moduly modelu ICON lze vybavit i obývací pokoj navazující na kuchyňský prostor. Není divu, že za řadu ICON získala značka Ernestomeda ocenění Red Dot Design Award v kategorii funkčního designu. Design kuchyně pochází z dílny designera Giuseppe Bavusa, který se etabloval v prostředí leadrů v oblasti designových nábytků.
kuchyne_italie_02
S kuchyněmi ICON a ONE se můžete nyní podrobně seznámit v showroomu Concept Store v Karlíně. Portfolio značky Ernestomeda je ovšem mnohem rozsáhlejší. Pokud hledáte nadčasový design a originální řešení, určitě vás zaujme kuchyně Elektra oblečená celá do nerezu. Ta je velice minimalistická. Pokud jste oblíbenci klasičtějšího stylu, osloví vás například Barrique, nebo  Suprême.

zdroj: Blomus / komerční sdělení

Více informací a další luxusní nábytek, osvětlení a doplňky najdete na internetové stránce www.cskarlin.cz a www.blomus.cz.

Doporučené

Přidat komentář