Volný čas

Horoskop 2015: Co nám přinese rok kozy?

Vítejte v roce 2015, který je plný pozitivních nadějí pro všechny. Z počátku každého nového roku jsme v očekávání, co nám tento zbrusu nový rok přinese, toužíme po lepší budoucnosti. Rok 2015 slibuje mnohé. Přejeme vám, aby ten váš byl plný štěstí, lásky a radosti. Hvězdy vám přejí, tak toho náležitě využijte.

Kozoroh
Díky svému talentu a kreativnímu myšlení se v tomto roce dostanete do záře reflektorů. Čeká vás velký růst a vývoj vašich již získaných dovedností, se svým životem budete spokojeni. Nenechte se však svou mírou zodpovědnosti připravit o životní potěšení. Držte se svých cílů, naslouchejte radám okolí. Vaše tvrdá práce a ambice by měly v tomto roce přinést také zasloužené finanční ohodnocení. I nadále spoléhejte na svou inteligenci a vnitřní sílu. Snažte se však vyhnout nechtěným výdajům, najděte způsob jak ušetřit. Držte se svého rozpočtu a neváhejte přijmout finanční pomoc od svých blízkých. Váš milostný život bude jako hluboké moře – velmi klidný a tichý. Po celý rok byste měli být obdařeni energií a dobrou náladou. Držte se zdravého jídelníčku a cvičebních plánů, zabráníte tak nežádoucím zdravotním problémům. Vyhněte se tučnému a kořeněnému jídlu, mohlo by mít na váš zdravotní stav neblahý vliv. Pro své vlastní dobro se co nejvíce vyhněte sedavému způsobu života, najděte si nějaký druh sportu, který vám poskytne pro vás tak potřebný zdroj fyzického a duševního zdraví.

Vodnář
V tomto roce na vás bude vyvinut velký tlak ze všech stran, budete muset vynaložit všechny své síly a energii, abyste tomu dokázali čelit. Důvěřujte lidem ve svém blízkém okolí a chopte se příležitostí, které vám přijdou do cesty. Kdo ví, možná právě ty povedou ke slávě. Váš profesní život by měl v letošním roce plout bez komplikací, ne vždy však budete mít na růžích ustláno, získáte ale velké množství zkušeností. Zůstaňte v klidu a pokračujte v rozvíjení svého tvůrčího talentu. Váš milostný život bude stabilní. Určitá rozhodnutí týkající se vztahu by měla být přijata v tomto roce, aby se zabránilo dlouhodobějším rozporům. Klíčem k udržení dobrého vztahu je lepší komunikace. Váš letošní rozpočet by měl být vyrovnaný, nastavte si priority a soustřeďte se na své úkoly. Omezte své útraty, polovina roku by mohla přinést mnohé výdaje, sklízet budete až později. Váš celkový zdravotní stav by neměl vykazovat větší problémy. Vyvarujte se však špatným návykům, jež už máte, neboť by si mohly vybrat na vašem zdraví velkou daň. Je také třeba zahájit dietu a najít sport, který by pomohl udržet si dobrou postavu i dobré zdraví.

Ryby
Rok 2015 na vás bude klást velké nároky. Vyzve vás k větší agresivitě a odvaze. Za otálení byste mohli zaplatit velkou cenu. Váš profesní život by měl růst, pracujete-li ve službách, vaše trpělivost přinese konečně výsledky. Přemýšlíte-li o změně zaměstnání, bude třeba plavat proti proudu a to se vám v tomto roce příliš nedoporučuje. Váš milostný život bude na svém vrcholu, své pocity a touhy budete vyjadřovat mnohem snadněji, než doposud. Hledáte-li právě ideálního partnera pro život, vhodná doba ho najít je právě nyní. Ti, kteří již ve vztahu jsou, najdou nové nápady k jeho posílení a ukotvení. Vaše finance se budou houpat oběma směry. Budete mít mnoho příležitostí ke zvýšení svých finančních toků, stejně tak, jako k jejich vyčerpání. Buďte připraveni utrácet pouze za důležité věci v životě, vyvarujte se extravagantním výdajům. Jste-li připraveni jednat moudře, budou k vám peníze plynout ze všech stran. Váš zdravotní stav by měl být uspokojivý, může se však dostavit pocit únavy a depresivní stavy. Zachovejte klid, dopřejte si dostatek spánku, pohybu a vyvážené stravy, snažte se pravidelně dobíjet energii. Uvolněte se, bavte se, zlepšujte si náladu tím, co máte rádi…

Beran
V roce 2015 budete plni energie a nových nápadů s mnoha příležitostmi, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Toto období vyzývá k většímu odhodlání z vaší strany v oblasti kariéry, zacházejte však opatrně se svými nadřízenými. Je to také velice vhodný čas pro změnu zaměstnání, pokud se k tomu již nějakou dobu odhodláváte. Zasejte a počkejte na sklizeň, která by měla přijít koncem tohoto roku.

Býk
Rok 2015 pracuje naplno pro vás a vaše plány. Kvetou ve vás nové nápady, je tedy čas začít stavět svůj svět na základech svých snů. Vaše kariéra se hýbe jen velmi pomalu, je však stabilní, neúnavná práce a vytrvalost vám přinese maximální výsledky. V tomto roce bude obohacen i váš milostný život. Nedopusťte horoskop_2015_02však, aby ve vztahu hrálo příliš velkou roli ego, podívejte se do minulosti a poučte se z ní. Co se týká financí, ujistěte se, že ovládáte své intuitivní nákupy, kupujte pouze věci, které opravdu potřebujete, nejlepší doba na nákupy větších položek bude až koncem roku. Využijte tento rok také ke zlepšení svých stravovacích návyků, budete potřebovat spoustu energie a tu vám těžká a nezdravá jídla nedodají. Únava by pak mohla zastavit váš celkový růst.

Blíženci
Je velmi pravděpodobné, že vám rok 2015 přinese zásadní změny do osobního života. Rýsují se dlouho očekávané změny jak v osobní, tak i v profesní rovině. Vaše ambice dostávají hmatatelnou podobu. Konec roku pak slibuje štěstí. Na vrcholu by měla být vaše emocionální a romantická stránka, váš milostný život zvýší vaše sebevědomí a dodá pocit spokojenosti se životem. Co se financí týká, zaměřte se spíše na dlouhodobé vyhlídky, než na bezprostřední finanční zisk. Neočekávejte dar z nebes, pouze tvrdá práce a vytrvalost vám přinese finanční stabilitu. V první polovině roku věnujte více pozornosti svému zdraví, udělejte si čas pro sebe, relaxujte, užívejte život. Druhá polovina roku už vás zastihne v dobrém zdravotním stavu a lepší duševní kondici. Mějte pod kontrolou své emoce, nepouštějte se do konfliktů, které by mohly mít vliv na vaše štěstí.

Rak
Rok 2015 vám vrátí do života elán a energii, kterou budete potřebovat především v profesní oblasti. Kolem druhé poloviny roku se bude ve vzduchu vznášet zejména aura romantiky a lásky, čeká na vás nejedno smyslné potěšení. Rok kozy vám také slibuje hodně štěstí a finančního zajištění. Hlavní výhodou v letošním roce je vaše tvrdá práce a odhodlání, využijte toho pro zlepšení své finanční situace a stability. Buďte si vědomi svých fyzických a duševních omezení a hodně odpočívejte.

Lev
Letošní rok bude bohatý na příležitosti ve všech oblastech vašeho života. Měli byste konečně najít řešení dosud nezodpovězených otázek. Budete činit moudrá rozhodnutí v osobním i profesním životě. Tento rok je nejlepším časem na to, abyste pohřbili to špatné ve své minulosti a začali usilovat o lepší budoucnost. Pracujete-li v oblasti umění je nejvyšší čas ukázat svou práci celému světu, sláva na vás už čeká. Planety vás vyzývají k větší akci, využijte tedy řádně své nápady pro dosažení lepších výsledků. Celkově je tento rok obdobím, kdy se dostaví výsledky vaší tvrdé práce a odhodlání. Váš celkový zdravotní stav bude průměrný, nenechte si však občasnými drobnými zdravotními problémy vzít energii, která vám pro tento rok byla dána. Rok 2015 je dobou, kdy je třeba být aktivní a plný síly, je to správný čas pro to, začít novou fyzickou aktivitu nebo nastolit nový dietní režim.

Panna
V průběhu tohoto roku vás čekají velké změny jak v osobním, tak i v pracovním (finančním) životě. Všechno vaše dosud vynaložené úsilí by mělo skončit úspěchem. Nesmíte však usnout na vavřínech, neváhejte vykročit vpřed, je čas na změnu ve vašem životě. Spolehněte se na svou vnitřní sílu a nastavte si priority. Ještě nějakou dobu budete mít problémy ve vztazích, je ve vás velká touha provést změnu, dejte však pozor, zda v tomto směru kráčíte tím správným směrem. Dejte si pozor na nákupy vysoké hodnoty, kterými byste pouze chtěli fascinovat lidi kolem sebe, raději šetřete na slabší časy. V roce 2015 budete plni fyzické i duševní síly, tento rok bude plynout mnohem hladčeji, než ten minulý. Budete mít dostatek příležitostí na zábavu i odpočinek, nicméně druhá polovina roku přinese některé nežádoucí zdravotní problémy, které by mohly mít za následek velké finanční výdaje.

Váhy
Rok 2015 bude znamenat velký pokrok ve vašem dosavadním životě. Všechna nahromaděná energie vás požene za dosažením vašich cílů. Do popředí se dostane zejména vaše umělecké nadání, dejte však pozor na přílišnou netrpělivost na vaší straně v profesním i osobním životě. Kolem poloviny roku by mohly nastat změny v profesní oblasti, objeví se frustrace a některé problémy, potom však přijde období příležitostí k růstu, konec roku pak přinese velmi zásadní změnu ve vašem oboru. Poslouchejte dobře rady přátel a nejbližší rodiny. Váš vztah bude naplněn romantikou a láskou, nenechte do něj však zasáhnout sobectví. V oblasti zdraví vás nečekají žádné zásadní problémy, vyvážená strava a pohyb vám zaručí celkem dobrý rok, nelze však vyloučit drobné zdravotní problémy, dbejte tedy na dostatečný odpočinek – fyzický i duševní.

Štír
Během nadcházejícího roku můžete oživit všechny své ambice. Vezměte svůj životní cíl vážně a podle toho jednejte. Věnujete-li svůj čas tvrdé práci, výsledky se dostaví překvapivě rychle. Ujistěte se však, že trávíte dostatek času se svou rodinou. V tomto roce pro vás bude velmi důležitý profesní život, nebuďte s ním však příliš spokojeni, mohlo by se vám to vymknout z ruky. Oblast vztahů bude více vzrušující, než tomu bylo v předchozích letech, hlavní změny vás tedy čekají v této oblasti. Buďte vnímaví k potřebám a přáním partnera, nepodlehněte však jeho rozmarům a vrtochům. Ve finanční sféře vás čekají měsíce přílivu i odlivu, buďte tedy v měsících přílivu opatrní, zbytečně neutrácejte. První polovina roku se ponese v dobré náladě a veselí, v polovině roku se potom dostaví únava v profesním i osobním životě.

Střelec
Rok 2015 vám přinese větší důvěru v sebe a své schopnosti. Planety vám předpovídají mnohem více štěstí, než v dobách minulých. V první polovině roku si dejte pozor zejména na problémy ve vztahu s kolegy na pracovišti, spolehněte se hlavně na sebe a svůj vnitřní potenciál, druhá polovina roku vás za to odmění. Co se týká vztahů, měli byste být schopni udržet si ten, který již vstoupil do vašeho života. Trpělivost a tolerance jsou klíčová slova pro úspěšný vztah. Vyhněte se nepředloženým nákupům a snažte se žít v rámci svých finančních možností. Dejte si velký pozor při podpisu jakékoli větší finanční transakce. V letošním roce budou mít štěstí hlavně ti, kteří se věnují obchodu. Váš celkový zdravotní stav by měl být uspokojivý, věnujte však dostatek času odpočinku, jinak by se kolem poloviny roku mohly vyskytnout drobné zdravotní obtíže, zejména nervozita.

text: redakce / foto: dreamstime

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář