Volný čas

Horoskop 2023

Nový rok 2023 je zde a my se opět musíme nadechnout, zamyslet se nad rokem uplynulým, a ten nový usměrnit pokud možno do správných kolejí.

Většina z nás má v životě nějaké cíle. Ať už je to spokojený rodinný život, fungující a prosperující firma nebo třeba „jen“ život v klidu, lásce a harmonii. Ne vše jde ale vždy podle plánu. Tehdy bychom se měli zamyslet nad tím, co děláme špatně, a pokud na to přijdeme, snažit se jít jinou cestou.

V tom, kudy se vydat, kdy bude nejpříhodnější čas na změny a čeho se vyvarovat, vám může pomoci náš roční horoskop.

BERAN
Využijte nového začátku k tomu, že necháte minulost minulostí a začnete hledět zpříma do budoucnosti. Již ve druhém čtvrtletí se vám začnou otevírat nové možnosti. Čekají vás nové obchodní příležitosti a vaše investice začnou nosit plody. Začátkem roku vám možná dochází trpělivost s některými členy rodiny, snažte se být nad věcí a vztahy v rodině dostat na akceptovatelnou úroveň. V prvních dvou čtvrtletích věnujte zvýšenou pozornost svému zdraví, nenechte nad ním vládnout stres. Nejvíce by se vám mělo dařit v měsíci březnu a červnu, vašimi šťastnými čísly budou 2 a 5.

BÝK
I když nadcházející rok přinese pořádnou porci překážek a výzev, čeká vás úspěšný rok a nemalé odměny. Nespěchejte, nejednejte neuváženě, neinvestujte do riskantních podniků, neutrácejte vysoké sumy za něco, co nepotřebujete. Udržujte vazby se členy své rodiny. Místo toho, abyste se snažili před problémy utéci, zamyslete se nad tím, na čí straně je chyba… Chcete vyšplhat výš po firemním žebříčku? Potom budete muset investovat čas a energii do získání nových znalostí a dovedností. Velmi prospěšná může být I krátká pracovní cesta do zahraničí. Svým fitness cílům se přiblížíte pouze dodržováním rutiny fyzické aktivity a správnými stravovacími návyky. Nejvíce by se vám mělo dařit v měsíci lednu, dubnu a červenci, vašimi šťastnými čísly budou 1 a 9.

BLÍŽENCI
Čeká vás velmi plodný rok. Někteří z vás převezmou další povinnosti v práci, všem dodá energii ke zvládnutí výzev pravidelná fyzická aktivita a pozorumění v rodině. Navzdory nejistému začátku roku, se ve druhém čtvrtletí zlepší I váš zdravotní stav. Nastal vhodný čas pro nákup nemovitosti, pokud o tom už delší dobu uvažujete. Podnikáte-li, připravte se na to, že vaše práce bude vyžadovat častější cesty do zahraničí. Poslední tři měsíce roku pak budou ve znamení neočekávaných událostí a až fantastických příležitostí k vysokým výdělkům. Nejvíce by se vám mělo dařit v měsíci únoru, srpnu a listopadu, vašimi šťastnými čísly budou 6 a 8.
2023_04RAK
Rok 2023 pro vás bude fantastickým rokem. Do cesty vám může vstoupit povýšení nebo zvýšení platu. O rychlém nebo snadném zbohatnutí však nemůže být řeč. Jen dlouhodobé úsilí je vaše cesta k úspěchu. Jen málo výkyvů vás čeká I v mezilidských vztazích, budete-li přístupni některým ústupkům, bude I doma vládnout klid a pohoda. S blížícím se koncem roku buďte obzvláště opatrní na své zdraví. Přemýšlíte-li již nějaký čas o koupi nemovisti, nastal vhodný čas. Nedělejte však žádná ukvapená rozhodnutí. Nejvíce by se vám mělo dařit v měsíci září a prosinci, vašimi šťastnými čísly budou 7 a 11.

LEV
Příležitostí bude v novém roce spousta. Vaše tvrdá práce se může tento rok konečně přetavit v kariérní postup. Navažte maximum osobních a pracovních kontaktů, vyvarujte se konkliktů s nadřízenými. V prvních třech měsících by měl být naprostý klid I v rodině. Láska bude vzkvétat, někomu zazvoní svatební zvony. Vaším hlavním cílem by se tento rok měla stát péče o zdraví, to máme každý pouze jedno a pokud ho trvale poškodíme, není cesty zpět. Nejvíce by se vám mělo dařit v měsíci dubnu, květnu a září, vašimi šťastnými čísly budou 18 a 22.

PANNA
Tento rok budete mít mnoho příležitostí k úsměvu. V první polovině roku se mohou objevit nové příležitosti, které vydláždí cestu novým začátkům. Díky pečlivému finančnímu plánování bude rok 2023 finančně velmi plodný. Začne se zlepšovat I váš profesní život, stačí se moudře rozhodnout a jít rozhodně za svým cílem. Vyloučeno není ani získání finančních prostředků z dědictví. V posledním čtvrtletí může přijít nabídka práce v zahraničí, kde se můžete I trvale usadit. Ve druhém čtvrtletí bude čas přát romantice a vzájemným vztahům. Obrovskou energii vám dodá závazek ke zdravějšímu životnímu stylu. Nejvíce by se vám mělo dařit v měsíci září, říjnu a prosinci, vašimi šťastnými čísly budou 4 a 8.
2023_02VÁHY
Rok 2023 s sebou velmi pravděpodobně přinese vhodnou dobu k dosažení cílů v mnoha směrech vašeho života. Kromě profesního růstu, na který už nějaký ten čas čekáte, svítá naděje I ve výrazné zlepšení finanční situace. Naučte se upřednostňovat své vlastní potřeby před potřebami vašeho okolí, začněte pracovat na svém zabezpečení pro čas, kdy už nebude pracovně činní. Rodinný život bude ve znamení vzestupů I pádů, silně romanticky založené váhy mohou mít potíže v milostném životě. Vyloučeno není nečekané dědictví. Větší pozornost než jindy věnujte v tomto roce svému zdraví, zejména trpíte-li nějakými chronickými nemocemi. S příchodem třetího čtvrtletí se vaše zdraví začne zlepšovat. Nejvíce by se vám mělo dařit v měsíci únoru, březnu a srpnu, vašimi šťastnými čísly budou 11 a 17.

ŠTÍR
Vaší mantrou v roce 2023 bude ZMĚNA. Nového maxima dosáhnete ve finanční sféře. Podnikatelé zaznamenají nebývalé možnosti růstu. Zaměstnanci mohou dosáhnout významného kariérního postupu. Zejména poslední čtvrtletí roku bude velmi úspěšné. Ti, kteří jsou osamělí a hledají lásku, najde Amorův šíp, ti, co žijí v manželství či partnerství by měli mít rok klidu a vzájemné shody. Věnujte pozornost svému zdraví, pravidelný pohyb a dobrá životospráva vás udrží v kondici po celý rok. Nejvíce by se vám mělo dařit v měsíci lednu, březnu a říjnu, vašimi šťastnými čísly budou 18 a 22.

STŘELEC
Rok 2023 bude rokem, na který se můžete těšit. Je velká šance, že letos dosáhnete nových výšin. Práce bude dost, spolehnout se můžete I na podporu spolupracovníků. Pokud jde o finanční záležitosti, věřte svým instinktům, nenechte si radit okolím, které nezná všechny aspekty. Dobrý rok to bude I pro vztahy, podporu vám poskytne partner I rodina. V druhé polovině roku se budete cítit emocionálně stabilnější, což vám umožní soustředit se vice na partnerský či rodinný život. Nadcházející rok by měl být příznivý I v oblasti zdraví, nepodceňujte ale čas věnovaný relaxaci. Jste-li student a chcete-li se dostat na školu, kterou jste si vybrali, budete muset studiu věnovat vice úsilí než doposud. Nejvíce by se vám mělo dařit v měsíci květnu, červnu a srpnu, vašimi šťastnými čísly budou 1 a 8.
2023_03KOZOROH
Úsměv, prosím! V tomto roce k němu budete mít mnoho důvodů. Na obzoru je růst výdělků a celkové zlepšení finanční situace, uzavřít můžete vysoce lukrativní obchod. Bez ohledu na to, kam budete nově nabyté finance investovat, vše dopadne tak, jak budete chtít. Na počátku roku můžete uspět na kariérní frontě, budete se však muset postavit svým pochybnostem o sobě samém a vzít na sebe další povinnosti. Štěstí a mír prostoupí váš domov a vztahy, což vám přinese velkou radost a stabilitu. Je to dobrý rok na založení rodiny. Po většinu roku byste se měli cítit fantasticky. Váš neomezený optimismus by vám měl pomoci překonat jakoukoli výzvu. Pozitivní výsledky přinesou I případné investice do nemovitostí, zejména pak v posledním čtvrtletí roku. Naskytne-li se vám možnost cestovat, využijte ji, rozhodně to nebude na škodu. Nejvíce by se vám mělo dařit v měsíci dubnu, listopadu a prosinci, vašimi šťastnými čísly budou 9 a 11.

VODNÁŘ
V roce 2023 se na vás bude usmívat štěstí. Jste nabiti energií a pokud se budete snažit, můžete se do konce roku ocitnout ve velmi bezpečné finanční zóně. Nikam nespěchejte! Vše chce svůj čas, zbrklost by vás mohla přijít draho. Jednou z vašich hlavních priorit by mělo být vaše zdraví, nesnažte se dosáhnout svých fyzických limitů, I některé pracovní povinnosti mohou počkat. Věnujte dostatek času rodině a přátelům. Váš pozitivní pohled a důvěra v současný vztah ho může velmi posílit. Uvažujete-li o změně bydlení, například o prodeji svého současného zázemí – domu, bytu – v polovině roku bude nejlepší čas. Nejvíce by se vám mělo dařit v měsíci červnu a září, vašimi šťastnými čísly budou 5 a 9.

RYBY
V roce 2023 dostanete, co si přejete! Mnozí z vás najdou nové příležitosti, které vám pomohou uspět ve všech oblastech vašeho života. Po náročnějších předešlých letech se znovu začínáte cítit dobře, a to by mohlo mít za následek lepší rozhodování v důležitých životních situacích. V prvních dvou čtvrtletích mohou podnikatelé očekávat úspěch a expanzi. Zaměstnancům svítá naděje na lepší pracovní místo. Přemýšlejte o každé nabídce, může mezi nimi být taková, která nadlouho změní váš profesní život k lepšímu. Pokud jste již delší dobu ve fungujícím vztahu, měli byste sebrat odvahu a požádat partnera o ruku. V druhé polovině roku mohou nastat malé komunikační potíže s vašimi dětmi. Poslední čtvrtletí bude přát investici do nemovitosti, pečlivě však zvažte všechna pro a proti všech nabídek. Nejvíce by se vám mělo dařit v měsíci březnu, květnu a červenci, vašimi šťastnými čísly budou 2 a 6.

Úvodní foto: bigstock

new_year_banner

Doporučené

Přidat komentář