Soutěže

Soutěž 18+: Hrajte s Fernet Stock Bavorák o nové BMW i další ceny

Hořkobylinný likér Fernet Stock je základem originálních drinků, jako je legendární Fernet Stock Bavorák. Jeho chuť vás v létě perfektně osvěží. Díky tomu se Fernet Stock Bavorák skvěle hodí jak k odpolednímu posezení s přáteli po práci, tak k večernímu grilování.

Ochutnejte i kombinaci Fernet Stock Citrus s Vineou ve formě spritzu. Osvěžující chuť vás příjemně překvapí, a pokud připravíte drink ve vrstvené formě, bude vás určitě bavit už na první pohled.
Efektní drinky s Fernet Stock zvládnete připravit během pár vteřin a taky se můžete díky originálnímu likéru povozit ve vlastním novém BMW. Soutěžit můžete do poloviny června o 1 nové BMW, 14x iPhone a 500 personifikovaných lahví Fernet Stock. Více o soutěži se dovíte na www.fernetstockbavorak.cz.

Soutěž: Než se pustíte do soutěže o nový vůz, zasoutěžte si u nás o balíček Fernet Stock, který obsahuje lahev Fernet Stock Original, lahev Fernet Stock Citrus a sklenici.
FS Bavorák_02Soutěžní otázka: Co je základem legendárního drinku Fernet Stock Bavorák?

a) Fernet Stock, citron a led
b) Fernet Stock, tonic, citron a led
c) Fernet Stock, cola, limetka a led

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 31. 5. 2020, do předmětu uveďte FERNET STOCK – BAVORÁK. Pět autorů správné odpovědi si od nás odnese balíček Fernet Stock.

Vzhledem k povaze výhry je nutné, aby si výherce vyzvedl výhru přímo v redakci – v Praze. Soutěže se smí zúčastnit pouze osoby starší 18 let.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: B. Výherci: Lukáš K., Ostrov, Lenka H., Rokycany, Pavlína T., Sokolov, Bela D., Praha, Věrka P., Ostrov.

Doporučené

Přidat komentář