Zábava/Kultura

Kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA už v září

Nenechte si ujít příležitost, stejně jako dvě desítky tisíc dalších návštěvníků, zavítat do světa krásy, pohody i úžasných zážitků na veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA.

V pátek 4. a sobotu 5. září bude v areálu Pva Expo Praha – Letňany probíhat prezentace několika stovek prestižních značek na stáncích vystavovatelů doplněná bohatým programem na hlavním podiu, v saloncích i na soutěžních podiích. Zastoupena bude především profesionální kosmetika, přístroje a vybavení pro salony, péče o vlasy, péče o nehty, jejich modeláž a zdobení, wellness, spa, hotelová péče i výrobky pro finální spotřebitele. Odborníci na stáncích i v saloncích se budou věnovat anti–aging metodám, péči o ruce a nohy, regeneraci i alternativním metodám v oboru. Zvláště důrazně se prosazuje přírodní péče, aromaterapie i masáže spojené s  relaxací a oživením celého těla na fyzické i psychické úrovni.
world_of_beauty_and_spa_zari_2015_06
Na veletrhu se představí také největší oborová sdružení: Unie kosmetiček, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace Českých aromaterapeutů, Česká aromaterapeutická společnost, Dexter Academy, Česká podiatrická společnost, sdružení Prokos.

Důležitá novinka: na veletrhu budou prostřednictvím spolupráce s komerčními sekcemi zahraničních ambasád i zahraničními zastoupeními firem prezentovány na stáncích desítky nových značek z U.S.A., Španělska, Itálie aj.
world_of_beauty_and_spa_zari_2015_05
Trendy v líčení, účesech, odívání – look 2015: uvidíme tradičně v podání Pavla Bauera,
Štěpánky Podroužkové, Romany Topinkové, Martina Loužeckého, Honzy Špilara, Honzy Hlaváčka a dalších „guru” světa módy. Zazáří opět nejkrásnější dívky – miss ČR. Při křtinách charitativního kalendáře pro nadaci Život 90 se uskuteční setkání s Robertem Vanem a třiceti dalšími známými osobnostmi, které podpoří tento projekt.
world_of_beauty_and_spa_zari_2015_03
Připravujeme atraktivní soutěže: Českou mistrovskou soutěž v make-upu, v nail designu, soutěž napříč kadeřnickým světem Inspirace 2015, soutěže v prodlužování, zahušťování i zdobení řas, soutěž designerů, soutěž produktů mimořádné kvality Beppa i soutěž v naturálním fitness.

Tématem páteční České mistrovské soutěže v make-upu bude „Ready to fly“
Připoutejte se prosím, vzlétneme… Tuto formulku slýcháme od krásných žen, jejichž posláním je svým šarmem a vstřícností napomáhat ke spokojenosti pasažérů na palubě letadel. Nejen vynikající servis je však poznávacím znamením prvotřídní letušky. Striktně dodržený dress code v business stylu, dokonalý účes a především perfektní a precizní líčení, jež jisté uniformitě dodává na kráse a individualitě. Na křídlech Mistrovství České republiky v make-upu se letos proletíte tématem nazvaným Ready to Fly.

Ve velkolepém souboji vizážistů ztvárňujících šaramantní letušky se utká sedm finalistek ze soutěže Unie kosmetiček v Kaiserštejnském paláci. Přizvána je polská účastnice, vítězka prestižní soutěže v make-upu. Na ty nejlepší čekají hodnotné sponzorské ceny, účast v zahraničních soutěžích včetně prestižních soutěží v Düsseldorfu a jako bonus úžasná příležitost focení u unikátního historického modelu letadla (nejstarší funkční stroj), který přiletí speciálně pro tuto příležitost.
world_of_beauty_and_spa_zari_2015_04
Soutěž napříč kadeřnickým světem „Inspirace 2016“ o padesát tisíc korun zavítá do světa barev. Úkolem „barvy do střihu“ bude vytvořit kreativní nositelný účes, který prokáže dovednost, nápaditost a originalitu soutěžících při barvení, stylu i stylingu. Vítěz získá kromě finanční odměny též možnost účastnit se soutěží v Norimberku.

Sobotní soutěž v nail designu se vrátí k „salonním nehtům“, které jsou alfou a omegou denní práce designerek. Pracovat se bude s gely i akryly, na vítěze čekají sponzorské dary i možnost účasti na soutěžích v Německu.

Rychle se rozvíjející obor prodlužování a zahušťování řas připravil tentokrát více soutěží: bude se jednat o Mezinárodní soutěž v objemovém prodlužování „League of Lash masters“ pořádaná firmou Diamond lashes, mezinárodní soutěž v prodlužování a zdobení řas „Design look lashes 2015“ na téma „Nevěsta“, na pořadu pátečního dne bude i „Hair extension cup 2015“.
world_of_beauty_and_spa_zari_2015_02
Stále více příznivců si získává soutěž krásných těl v naturálním fitness, i soutěž mladých oděvních návrhářů pořádaná s Národní komorou módy.

Nelze zapomenout na soutěž produktů Beauty Expo & Prokos Products Award, kdy vystavovatelé představí návštěvníkům své akční Top novinky oceněné porotou nad jiné odbornou, v čele s MUDr. Dagmar Jírovou, CSc. vedoucí Centra toxikologie a zdravotní bezpečnosti NRC pro kosmetiku SZÚ a RNDr. Hanou Bendovou, Ph.D. z Centra toxikologie a zdravotní bezpečnosti SZÚ.

Nabídka široké palety zážitků bude umocněna spojením s dalšími atraktivními veletrhy a eventy, kam bude pro návštěvnice veletrhu WBS s platnou vstupenkou vstup zdarma. Budou to: veletrh dekorací For Dekor, veletrhy Sběratel, Investor, Minerály a drahé kameny, stejně tak sobotní Den letiště Letňany.

Více na www.WorldOfBeauty.cz i na fb www.facebook.com/kosmetickyveletrh

Doporučené

Přidat komentář