Pro gurmány

Kvalitní bezpeckové melouny Bouquet

Melouny jsou velice oblíbené. Ne vždy je ale snadné poznat, který plod je zralý a přitom čerstvý. Traduje se proto několik tipů, jak vybrat ten správný meloun – ťukáním na něj apod. S bezpeckovými melouny Bouquet už ale podobné návody nejsou potřeba. Jsou totiž zárukou zdravého, kvalitního a šťavnatého produktu. Melouny Bouquet jsou vždy ručně sklízeny v nejvhodnějším stádiu zralosti a skladují se v podmínkách, které zaručí jejich čerstvost. Navíc neobsahují žádné pecky, pouze nedozrálá bílá minisemínka, která jsou na rozdíl od černých pecek snadno rozkousatelná.
melouny_bouquet_02
Meloun je skvělým letním osvěžením a na rozdíl od různých zmrzlin a studených limonád, které na chvíli také osvěží, je přímo nabitý vitaminy. Obsahuje vitamin A, C, B6, draslík, lykopen a další. Je navíc tvořen z více než 90 % vodou a neobsahuje žádné tuky ani cholesterol. Melouny jsou velkým pomocníkem při vyrovnávání optimálního pH v organismu. Překyselení organismu je totiž problém, se kterým se potýká až 80 % populace. Jedním z dalších benefitů bezpeckových melounů je, že při postupu křížení různých rostlin nebyla využita genetická modifikace.

Sami můžete ochutnat skvělou chuť Bouquet melounů již brzy. Na léto je připraveno hned několik ochutnávkových akcí v parcích, na koupalištích a různých kulturních událostech. K dostání budou bezpeckové melouny Bouquet od poloviny května do konce července v Kauflandu, Globusu a maloprodejnách po celé republice. Cena se pohybuje od 34 Kč/kg na začátku sezony do 12 Kč/kg ke konci sezony.
melouny_bouquet_03
Melouny Bouquet dováží do České republiky společnost Anecoop, která je španělským lídrem v exportu čerstvého ovoce a zeleniny. Firma spolupracuje s více než 150 000 farmáři, jejichž produkty vyváží do více než 60 zemí světa. Celý systém je chráněn ochrannou známkou Naturane s přísnými předpisy.

Více informací najdete na www.nejlepsimelouny.cz nebo na facebooku www.facebook.com/BOUQUETovoce.

zdroj: Bouquet / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář