Filmové novinky, Volný čas

Magic Box uvádí filmové novinky – prosinec 2016

Je tu konec roku a s ním další dávka filmových novinek, které si pro milovníky filmu přichystala společnost Magic Box. Někdo se těšil na Strašidla Zdeňka Trošky, pánové na nový Star Trek nebo Sebevražedný oddíl, dámy pak určitě na film Pedra Almodóvara Julieta. Všechny tyto filmy a mnohé další už si můžete zakoupit na DVD nebo Blu-ray nosičích a vychutnat si je v klidu svého domova.

Julieta (drama)
Julieta žije v Madridu se svou dcerou Antíou poté, co do jejich šťastného života krutě zasáhl osud. Po smrti Julietina manžela Xoana, Antíina otce, prožívají těžké období. Obě trpí, Julieta se uzavře do sebe a jejich tichá bolest je postupem času odcizuje. Když je Antíe osmnáct let, opustí svou matku bez jediného slova vysvětlení. Julieta po ní léta zoufale pátrá a přitom zjišťuje, jak málo svou dceru skutečně zná. Až náhodné setkání ji přiměje reflektovat svůj život a osudové události, které s ním dramaticky zamíchaly.

Ve filmu hrají: Adriana Ugarte, Michelle Jenner, Darío Grandinetti, Emma Suárez, Rossy de Palma, Inma Cuesta, Nathalie Poza a další.

V prodeji od: 7. 12. 2016

Sebevražedný oddíl (sci-fi)
Skvělý pocit, být ten zlý … Mezinárodní tým nejnebezpečnějších super zločinců vybavených nejmocnějšími zbraněmi, které má vláda k dispozici, opouští vězení a vyráží na misi s cílem zlikvidovat záhadné a neporazitelné zlo.

 

Ve filmu hrají: Will Smith, Jared Leto, Margot Robbie, Joel Kinnaman, Viola Davis, Jai Courtney, Jay Hernandez, Adewale Akinnuoye-Agbaje a další.

V prodeji od: 7. 12. 2016

Star Trek: Do neznáma (akční, sci-fi, dobrodružný)
Režisér Justin Lin a producent J. J. Abrams vám přinášejí jeden z nejlépe hodnocených akčních filmů roku. Hvězdná loď USS Enterprise je vyslána na záchrannou misi za hranice známého vesmíru. Přepadne ji nemilosrdný nepřítel Federace, Krall, a Enterprise ztroskotá na nehostinné planetě. Posádka, Spock a kapitán Kirk jsou rozděleni a šance na únik je mizivá. Pouze vzpurná bojovnice Jaylah jim může pomoci v útěku dřív, než Krallova vražedná armáda rozpoutá galaktickou válku.
Ve filmu hrají: Chris Pine, Zachary Quinto, Karl Urban, Zoe Saldana, Simon Pegg, John Cho, Anton Yelchin, Idris Elba a další. V českém znění uslyšíte: Libor Bouček – Chris Pine (James T. Kirk), Zdeněk Hruška – Zachary Quinto (Spock), Aleš Procházka – Karl Urban (Leonard „Kostra“ McCoy), Lucie Vondráčková – Zoe Saldana (Uhura), Petr Rychlý – Simon Pegg (Montgomery Scott), Michal Holán – John Cho (Sulu), Petr Neskusil – Anton Yelchin (Chekov), Bohdan Tůma – Greg Grunberg (Komandér Finnegan) a další.

Na DVD najdete i bonusový materiál:
– Za temnotou
– Pouštní trekking
– Pro Leonarda a Antona
– Hudební klip – Sledgehammer
– Trailery

V prodeji od: 19. 12. 2016
magicbox_novinky_dvd_prosinec_02
Týpci a zbraně (kriminální, drama, komedie)
Dva přátelé (Jonah Hill a Miles Teller), čerství dvacátníci, žijící během války v Iráku v Miami Beach, se rozhodli plně využít málo známou vládní iniciativu umožňující malým firmám ucházet se o zakázky americké armády. Přes skromný začátek začali zanedlouho vydělávat velké peníze a žít na vysoké noze. Ale situace dvojici hlavních hrdinů přeroste přes hlavu ve chvíli, kdy se jim podaří získat zakázku v hodnotě 300 miliónů dolarů na dodávky zbraní afghánské armádě – ale jak později vyjde najevo, obchod, do kterého je zapleteno pár velmi pochybných lidí včetně americké vlády.

 

Ve filmu hrají: Miles Teller, Jonah Hill, Ana de Armas, Bradley Cooper, Shaun Toub, JB Blanc, Ashley Spillers, Brenda Koo a další.

V prodeji od: 14. 12. 2016

Strašidla (rodinný, komedie, v režii Zdeňka Trošky)
Rodina hejkala Huga obývá poklidně starou vilu na pokraji města. Sladký strašidelný život ale změní vpád úředníka Patočky, který má na obecním úřadě ve správě evidenci budov. A jak zjistil, za dům už pěknou řádku let nikdo neplatí nájem a nikdo v něm ani oficiálně nechce bydlet, především proto, že tu straší. Verdikt je nemilosrdný: zaplatit nebo se vystěhovat! Čím však platit, když pan Hugo za hejkání nemá žádnou mzdu a paní Patricie míchá pouze lektvary, po nichž se může člověk proměnit ve zvíře či filmovou divu ale peníze nevyčaruje?
Nedá se nic dělat, strašidla budou muset do práce a jejich děti – Ester a Eleonor do školy. Naši hrdinové musí zapojit nejen kouzla a čáry, ale také rodinnou soudržnost, lásku a odvahu, aby dokázali přelstít úředního šimla a zvítězit nad nástrahami „obyčejných“ lidí.

Ve filmu hrají: Bronislav Kotiš, Tereza Kostková, Jiří Dvořák, Vladimír Polívka, Carmen Mayerová, Sara Sandeva, Tereza Bebarová, Matěj Hádek, Karel Dobrý, Anna Polívková, Petr Nárožný, Václav Postránecký, Martin Pechlát, Nelly Řehořová, Petr Šimčák, Petr Čtvrtníček a další.

V prodeji od: 19. 12. 2016

text: redakce, Magic Box / foto: bigstock, Magic Box / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář