Soutěže

Soutěž 18+: Oslavte APPLE Day s novinkou AMUNDSEN FUSIØN CIDER

Jablečná sezóna letos rozhodně nebude nudná. Napumpujte si šťávu do sychravého podzimu a oslavte 21. říjen, známý také jako APPLE Day, novými variacemi chutí.

Tradiční štrůdl od maminky nebo nový recept na jablečnou bábovku od kolegyně vás možná uspokojí, ale co se ještě trochu víc odvázat a pustit se do jablečných variací v tekuté podobě?

AMUNDSEN FUSIØN CIDER vás nadchne svou jablečnou chutí jak samotný, tak v míchaných drincích. A pozor – rozhodně ne jen těch na ledu. S AMUNDSEN FUSIØN CIDER se můžete zahřát i během zimy ve formě originálního grogu.

Ovocný likér AMUNDSEN FUSIØN CIDER vytvořený na bázi unikátně jemné, 6x destilované vodky otevírá možnosti namíchat si originální drinky plné jablečné chuti. Šťavnatá chuť jablek vás nadchne v kombinaci s dobrým tonikem nebo například se zázvorovým pivem. Co člověk, to nový nápad – užijte si podzimní novinku se svými přáteli a bavte se s chutí novými kreacemi.

Soutěž: Oslavte APPLE Day s novinkou AMUNDSEN FUSIØN CIDER a vyhrajte jeden ze tří Amundsen setů pro Vaši party! Set obsahuje termotašku, 2 lahve, karafu a tonik. POZOR! Soutěže se nesmí zúčastnit osoby mladší 18 let!
Amundsen2
Soutěžní otázka: Co se skrývá pod pojmem cider?

a) jablečné víno vyráběné řízeným kvašením jablečného moštu
b) jakýkoli alkoholický nápoj s obsahem jablečného moštu

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 27. 10. 2019, do předmětu uveďte APPLE DAY. Tři autoři správné odpovědi si od nás odnesou set Amundsen. Vzhledem k povaze výhry je nutné, aby si výherce vyzvedl výhru přímo v redakci – v Praze.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: A. Výherci: Matouš T., Praha, Zora V., Benešov a Kamila M., Praha.

 

Doporučené

Přidat komentář