Bydlení

Pouštějte si vánoční hudbu stylově – ze svého mobilu či tabletu

Vánoce máme za dveřmi, cukroví napečeno, doma uklizeno, dárky nakoupeny a teď už vám zbývá si pouze pustit nějakou tu vánoční koledu a vykouzlit správnou vánoční atmosféru. Pokud ale patříte mezi ty, kteří mají hudbu uloženou v mobilu, další v notebooku či si ji pouštíte z YouTube na tabletu, možná nyní řešíte problém, jak si ji nyní užívat společně s ostatními členy vaší rodiny a pustit nahlas z pořádných reproduktorů.

Streamování hudby pro každého
Můžete si pořídit Bluetooth reproduktory a pouštět si vánoční písně bezdrátově, ale ty mají omezený dosah, je to další investice a navíc nové reproduktory zaberou další místo, kterého není nikdy dost. Přitom vaše staré hi-fi reproduktory pořád dobře slouží a poskytují silný a kvalitní zvuk. Řešením je využít některé z chytrých řešení pro domácnost, jako je například nový Wi-Fi audio exteder Music Everywhere od společnosti D-Link.

Music Everywhere dokáže streamovat hudbu přímo z chytrých telefonů, iPodu, tabletů, ale také z počítačů připojených k síti do každého reproduktoru se standardním vstupním 3,5 mm stereo konektorem.
dlink_music_everywhere_02
Po připojení k domácí síti můžete díky Music Everywhere streamovat hudbu dostupnou on-line například na YouTube nebo Spotify, nebo třeba z vašeho síťového úložiště dat. Toto malé zařízení tak nabízí jednoduchý a cenově výhodný způsob, jak si v době Vánoc užívat vánoční koledy, soundtracky z oblíbených filmů nebo pouštět internetové rádio či audioknihy dětem ve špičkové kvalitě.

Šetří místo, lze ho použít kdekoliv
Díky svému tvaru kompaktního zástrčkového adaptéru nezabere zařízení v domácnosti prakticky žádné místo. Můžete ho jednoduše zapojit přímo do elektrické zásuvky. Wi-Fi přenos přes router nabízí výrazně větší dosah než například reproduktory s Bluetooth, které je obvykle nutné umístit do vzdálenosti maximálně 5 metrů od vysílacího zařízení. Pokud chcete používat více Wi-Fi audio extenderů, připojených do hi-fi systémů v různých místnostech, můžete je pojmenovat podle místností, ve kterých jsou umístěny, a pomocí smartphonu přepínat reprodukci hudby například z obýváku do kuchyně.

Lepší Wi-Fi signál
Music Everywhere přináší nejen hudbu do každé místnosti, ale zlepšuje také pokrytí vašeho domu Wi-Fi signálem, pomůže eliminovat mrtvé zóny ve vaší domácnosti a přináší i větší pokrytí v těžko dosažitelných místech.

Vybavte svůj domov pro streamování hudby, posaďte se v klidu k vánočním stolu a užívejte si hudbu naplno!

Pro více informací o společnosti D-Link navštivte www.dlink.cz nebo www.facebook.com/dlinkcz / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář