Pro rodiče

Procter & Gamble je partnerem Olympijské zóny EDA na Olympijském festivalu

Společnost Procter & Gamble, globální partner Mezinárodního olympijského výboru, se stala po dobu letošní zimní olympiády partnerem Olympijské zóny EDA na Olympijském festivalu v Brně. V zóně se mohou děti a jejich rodiny seznámit nejen s myšlenkou olympismu, ale také olympijskými hodnotami, jako jsou respekt, fair play nebo radost z úsilí a pohybu.

„Jsme moc rádi, že jsme se letos mohli stát podporovatelem vzdělávacích aktivit Českého olympijského výboru a předat tak dětem co nejvíce z olympijských hodnot. Pokračujeme tak v našem dlouholetém úsilí podporovat talent dětí, rozvíjet v nich sportovního ducha a také poděkovat rodičům za péči a starostlivost, kterou malým sportovcům věnují. Chtěli bychom tímto pozvat celé rodiny, aby se přišly na Olympijský festival podívat, že sport není jen o medailích, ale především o radosti, spolupráci a sounáležitosti,“ zve Barbora Líška Kratochvílová, marketingová ředitelka Procter & Gamble.

Olympijská zóna EDA je součástí Olympijského festivalu v Brně od 4. do 20. února 2022. Rodiny si zde mohou prohlédnout bohatou expozici o olympismu a olympijských hodnotách, která je doplněná o zajímavosti k letošním zimním olympijským hrám. Průvodci expozicí jsou dva animovaní sourozenci Eda a Ola, kteří dětem přirozeně vysvětlí, jak nejenom sportovat, ale celkově žít podle olympijských hodnot.
COV_foto_idOlympijský festival se koná po dobu trvání Zimních olympijských her v Pekingu, čili od 4. do 20. února 2022 v areálu Nová Zbrojovka v Brně-Židenicích.

Zdroj: Procter & Gamble / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář