Představujeme

Rychlá SMS půjčka se hodí nejen před Vánocemi

Půjčovat bychom si sice měli vždy až po zralé úvaze, ale pokud máme jistý měsíční příjem, dokáže být mikropůjčka před tak nákladnými svátky, jako jsou Vánoce, doslova spásou. Ne vždy totiž konec roku finančně zvládáme. Nemusí jít jen o dárky. Mnohdy cestujeme, jezdíme na lyže, vánoční i silvestrovské oslavy také nejsou zdarma. A když se ještě něco pokazí… Prosinec je nejnákladnějším měsícem v roce a nevyrovná se mu obvykle ani čas letních dovolených. Jak si bezpečně, a hlavně bez různých zbytečných obstrukcí půjčit?

Rozhodně se nebojte mikropůjček u seriózních nebankovních institucí
Nebankovní instituce jsou mnohdy používány doslova jako strašák. Zbytečně. Řídí se stejnou etikou při půjčování i vymáhání u neplatičů jako běžné bankovní instituce. Většinou však umí nabídnout mnohem zajímavější produkty, a to třeba právě pokud jde o mikropůjčky. Před Vánocemi je zajímavou například rychlá SMS půjčka.

Potřebujete rychle řešit nedostatek peněz? SMS půjčka umí na váš účet peníze zajistit ještě v ten den, co o ni požádáte. Obvykle to trvá pouhých několik minut, než vám dokáže pomoci překlenout aktuální nedostatek peněz. Určitě jsou situace, kdy nám umí doslova vytrhnout trn z paty.

Kdy jsou rychlé SMS půjčky vhodné?
Rozhodně nejde o ten typ půjčky, kdy se rozhodnete půjčit si třeba na již zmiňované vánoční dárky a pak půjčku splácíte rok, nebo i déle. SMS půjčky jsou drahé půjčky a hodí se pouze na překlenutí aktuálního finančního problému. Prostě dnes si půjčíte a z další výplaty uhradíte. Splátkový kalendář bývá u tohoto typu půjčky většinou velice krátký.

Kvalitní poskytovatel rychlé SMS půjčky před námi nic netají. Víme, kdy ji musíme uhradit i kolik za půjčku ve finále zaplatíme. Máme přesný přehled o jistině a úroku. S poplatky za sjednání půjčky se již u seriózních nebankovních institucí nesetkáme. Jsou přežitkem. Firmy si naopak zakládají na transparentních podmínkách. A po nás chtějí jediné: včas a řádně úvěr splatit.

Kvalitní SMS půjčka bere v potaz i to, že se prostě někdy něco semele
Chystáte se z nejbližší výplaty splatit svoji SMS půjčku a ejhle, zpozdila se vám výplata. Dobrý poskytovatelé půjček nabízí i možnost za rozumný poplatek splacení půjčky o krátký čas odložit. Vždyť stát se může cokoliv. Avšak vše funguje podle pravidla: jednou a dost. Chronické neplatiče dokáže neuhrazení mikropůjčky vyjít pěkně draze.

Kvalitní rychlé SMS půjčky – to je CoolCredit
Kde najít mikropůjčku, kterou lze snadno sjednat prostřednictvím SMS a do několika minut mít na svém účtu požadované finanční prostředky? Férové rychlé SMS půjčky nabízí CoolCredit. Firma půjčuje od 1000 do 20 000 Kč. Při prvním sjednání si máte možnost půjčit až 8000 Kč. Vše zařídíte skutečně rychle přes SMS. Rychlá SMS půjčka firmy je licencovaná ČNB a společnost osobně nabádá lidi k zodpovědnému půjčování. A navíc, Cool Credit pravidelně rozesílá svým klientům zajímavé slevy za jejich věrnost.

Zdroj: COOL CREDIT, s.r.o. / komerční sdělení

Doporučené

Přidat komentář