Soutěže

Soutěž 18+: Oslavte úspěchy závodníků F1 s Johnnie Walker

Johnnie Walker je dlouhodobým partnerem seriálu závodů F1. Historicky první závod F1 se uskutečnil roku 1950 v Británii.

Velký úžas vzbuzovaly závody v historii, kdy první závod na vlastní oči spatřilo kolem 120 tisíc návštěvníků okruhu v Silverstone. S velkou pompou se vítězství jezdců slaví i v nynější době.

Skotská whisky Johnnie Walker představuje svět plný chutí a zážitků. Portfolio Johnnie Walker nabízí whisky s jemnějšími tóny, které najdete například v nejprodávanější skotské whisky Johnnie Walker Red Label, až po plné a výrazné chutě, které můžete objevovat například ve whisky Johnnie Walker Double Black.

Soutěž: Zúčastněte se naší soutěže a připijte si na úspěchy svých favoritů vznešeným nápojem, který doprovází F1 již po několik let. POZOR! Soutěže se nesmí zúčastnit osoby mladší 18 let!
f1
Soutěžní otázka: Letos proběhl již tisící závod formule Velká cena Číny. Víte, kdo se stal jeho vítězem?

a) Sebastian Vettel
b) Valtteri Bottas
c) Lewis Hamilton

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 1. 8. 2019, do předmětu uveďte JOHNNIE WALKER – F1. Dva autoři správné odpovědi si od nás odnesou lahev Johnnie Walker Black Label a kšiltovku Formule 1. Vzhledem k povaze výhry je nutné, aby si výherce vyzvedl výhru přímo v redakci – v Praze.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: C, výherci: Pavel J., Praha, Nikol P., Praha

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář