Soutěže

Soutěž 18+: Sametové pohlazení ke Dni matek

Den matek je ideální příležitostí pro to věnovat sametově jemné pohlazení, které si můžete vychutnat společně. Lahodná chuť likéru Baileys Irish Cream se skvěle vyjímá na ledě, v míchaných koktejlech, anebo v kávě či se zmrzlinou. Užijte si jeho originální chuť zkrátka tak, jak ho máte nejraději.

Za osobitou chutí likéru Baileys Irish Cream stojí tradiční receptura s kvalitními surovinami, jako je například pravá irská whisky, smetana a kakaové boby.

Připravte si třeba:

Ledová káva s bílou čokoládou

Co budete potřebovat: 200 ml Baileys Original, 100 g bílé čokolády nakrájené na kousky, 50 ml mléka, 300 ml lehce vyšlehané tučné smetany, 500 ml silné vychlazené kávy, pokrájené pekanové ořechy, kousky bílé čokolády, karamelový toping.

Postup: Rozpusťte čokoládu v teplém mléce a rozmíchejte dohladka. Po vychladnutí vmíchejte 2 polévkové lžíce našlehané smetany. Nalijte čokoládovou směs do misky se zbývající smetanou a opatrně vmíchávejte, dokud nebude pěna hladká. 4 lžíce čokoládové pěny vložte do uzavíratelné sklenice, přidejte Baileys a protřepejte, dokud se směs nepropojí. Zbylou pěnu vložte na chvíli do lednice. Do 4 sklenic dejte několik kostek ledu. Rozdělte směs s Baileys do sklenic. Zalijte kávou, navrstvěte pěnu, posypejte pekanovými ořechy a kousky čokolády. Přelijte karamelovým topingem a ihned podávejte.

Medové affogato

Co budete potřebovat: 200 ml Baileys Original, 8 kopečků zmrzliny s čokoládovými kousky, kousky křupavých sušenek nebo medových pláství, med, čokoládová poleva, 8 zchlazených shotů espressa.

Postup: Do 4 sklenic dejte po jednom kopečku zmrzliny. Přidejte pár kousků medových pláství nebo sušenek, zalijte trochou čokoládové polevy a medu. Přidejte druhý kopeček zmrzliny a zopakujte vrstvení. Každou sklenici ozdobte kusem plástve (nebo sušenky), přelijte 50 ml Baileys a 2 shoty espressa.

Soutěž: Zúčastněte se naší sladké soutěže a můžete být jedním ze tří výherců, kteří si od nás odnesou lahvinku Baileys v hodnotě 450 Kč. POZOR! Soutěže se nesmí zúčastnit osoby mladší 18 let!
CHOCOLATE FLOAT_300dpi
Soutěžní otázka: Která značka v ČR prodává Baileys?

a) Stock Plzeň – Božkov
b) Pernod Ricard
c) Rudolf Jelínek

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 17. 5. 2019, do předmětu uveďte BAILEYS. Tři autoři správné odpovědi si od nás odnesou lahev Baileys. Vzhledem k povaze výhry je nutné, aby si výherce vyzvedl výhru přímo v redakci – v Praze.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář