Soutěže

Soutěž 18+: Ukažte, jak dobře znáte svého muže

Valentýn je svátkem lásky, dejte proto najevo svému muži, jak dobře znáte jeho vkus a dopřejte mu kapku potěšení v podobě kvalitního nápoje. Je partner příznivce spíš osvědčených klasik anebo ho překvapíte raději některou z novinek? A jestli z toho budete mít i něco vy? Některé varianty nabízejí skvělé možnosti namíchat si vynikající koktejl. To za zkoušku stojí, co říkáte?

S naší dnešní soutěží získáváte možnost popřát svému milému naprosto originálním způsobem. Jak dobře ho znáte? Dokážete maximálně 60 znaky říci, co k němu cítíte, čím pro Vás je?

Soutěž: Předmětem soutěže je litrová lahev Fernet Stock Original, na kterou Vám bude vytvořena speciální etiketa s Vaším přáním, vzkazem… Vzkaz (maximálně 60 znaků) nám zašlete spolu se správnou odpovědí a my Vám nejpozději do neděle 2. 2. 2020 sdělíme, zda jste mezi výherci a můžete se tak těšit na svou výhru. Jako bonus dostanete od partnera soutěže – společnosti Stock Plzeň ještě novinku v sortimentu – lahev Fernet Stock Barrel Edition – Fernet & Rum.

Fernet Stock Original
Fernet Stock je klasickým českým hořkým likérem. Tento likér je vyráběn podle pečlivě střežené, tajné původní receptury založené na 14 bylinách z celého světa.

Fernet Stock Barrel Edition – Fernet & Rum
Výjimečně okamžiky si zaslouží pozvednout výjimečným Fernet Stock Barrel Edition – Fernet & Rum, který přináší chuť, která tu ještě nebyla. Vychutnejte si zcela nové originální spojení hořkobylinného likéru s vyzrálým blendem čtyř karibských rumů, který do likéru vnáší chuť vanilky, sušeného ovoce a oříšků.
fernet_03
Soutěžní otázka: V jakém roce byl poprvé vyroben Fernet Stock Original?

a) 1925
b) 1927
c) 1930

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na stránkách www.fernetstock.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 31. 1. 2020, do předmětu uveďte FERNET STOCK – VALENTÝN. Tři autoři správné odpovědi si od nás odnesou litrovou lahev Fernet Stock Original se speciální etiketou a novinku – lahev Fernet Stock Barrel Edition – Fernet & Rum.

Vzhledem k povaze výhry je nutné, aby si výherce vyzvedl výhru přímo v redakci – v Praze. Soutěže se smí zúčastnit pouze osoby starší 18 let.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: B. Výherci: Martin Š., Praha, Patricie V., Praha, Kristýna R., Kladno.

Doporučené

Přidat komentář