Soutěže

Soutěž 18+: Velikonoční nadílka pro dospělé se stoletou tradicí

Bez čeho se neobejde tradiční česká koledovačka? Malované kraslice rozzáří oči každému koledníkovi. Ti dospělí si pak rádi připijí s těmi, se kterými jsou vždy sami sebou. V naší dnešní soutěži můžete vyhrát jeden z pěti balíčků Božkov. Vybavíme vás tak na Velikonoce nejoblíbenějšími lahvinkami značky Božkov, která letos slaví už 100. výročí.

Předmětem soutěže jsou:

Božkov Originál
Vlajková loď značky a ikona kategorie tuzemáků. Na trh vyplul už v roce 1948 a právě desetiletími prověřená kvalita je důvod, proč je Božkov Originál vůbec nejprodávanější lihovinou u nás.

Božkov Peprmint
„Zelená“ je vůbec nejprodávanějším likérem a také klasikou každého setkání s kamarády. Ať už je to v hospodě nebo na “greenu“ pod širým nebem. Tematicky zelený Božkov zkrátka nesmí chybět ani o Velikonocích.

Božkov Vaječný likér
Jemnou delikátní chuť kvalitního vaječného likéru si vychutnáte jak v čisté podobě, ale i ve spojení se zmrzlinou anebo v kávě. Oblíbený český „vaječňák“ skvěle doplní i vaše oblíbené recepty.

Soutěžní otázka: Kolik třtinových rumů má Božkov v portfoliu?

a) 1
b) 3
c) 4

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na stránkách www.bozkov.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 27. 3. 2020, do předmětu uveďte BOŽKOV. Pět autorů správné odpovědi si od nás odnese 3 lahvinky Božkov.

Vzhledem k povaze výhry je nutné, aby si výherce vyzvedl výhru přímo v redakci – v Praze. Soutěže se smí zúčastnit pouze osoby starší 18 let.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: B. Výherci: Magdalena A., Praha, Viktorie T., Praha, Jana Š., Benešov, Štěpánka V., Lhota, Jitka B., Praha.

Doporučené

1 komentář

  • Olga Červenková 23/03/2020 at 19.35

    Dobrý den, super super soutěž :-) škoda , že kdybych náhodou vyhrála tak v dnešní době se pro výhru od Karlových Varů do Prahy nedostanu :-( ale ať vyhraje kdokoliv snad si připije na zdraví nás všech :-)

    Odpovědět

Přidat komentář