Soutěže

Soutěž 18+: Zažijte léto naplno s letní edicí křišťálové vodky Amundsen!

Relax u vody, nekončící party, objevování divočiny, cestování po světě nebo vysokohorská turistika. Ať už pro vás léto znamená cokoliv, míchané drinky v kombinaci s vodkou zpestří každou letní radovánku. Vybavte se letos křišťálově čistou vodkou Amundsen v letním designovém kabátu a objevte šestý smysl vodky Amundsen s vašimi oblíbenými míchanými drinky.

Výrobce prémiové vodky Amundsen se opět rozhodl udělat svým konzumentům radost a potěšit je letním designem oblíbené křišťálově čisté vodky. V láhvi se ukrývá stále stejná a konzumenty milovaná chuť, která je zabalena do svěžího a cool letního designu, který přímo láká k experimentování a mixování osvěžujících letních drinků. Zaujměte své hosty, přátele a kamarády a namíchejte jim drinky s pravou letní atmosférou. Díky letní limitované edici to bude hračka.

Žhavý drink letošního léta – namíchejte si AMUNDSEN SKINNY!
Každou letní akci osvěží drink, který v sobě kombinuje vysoce kvalitní vodku Amundsen a čerstvou limetku. Stačí, když sklenici naplníte ledem, přilijete 4 cl šestkrát destilované vodky Amundsen, 2 cl sody, 2 cl limetkového freshe a na závěr ozdobíte klínkem čerstvě ukrojené limetky.

PR TIP: AMUNDSEN SUMMER EDITION
Užijte si zbytek léta s křišťálově čistou vodkou Amundsen zahalenou v novém letním designu. Tato jedinečná a šestkrát destilovaná vodka vás zaujme svou jemnou chutí a vůní bez přítomnosti rušivých aromat. Nejlépe si ji vychutnáte vychlazenou nebo jako součást míchaných drinků.

Soutěž: Odpovězte správně na otázku a můžete to být právě Vy, kdo si od nás odnese lahev 0,5 l Amundsen Summer edition se skleničkou. Výhra čeká na dva soutěžící.
amundsenSoutěžní otázka: Jaké ingredience se skrývají v letním drinku AMUNDSEN SKINNY?

a) vodka, džus, pomeranč
b) vodka, pivo, zázvor
c) vodka, soda, limeta

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 7. 9. 2022, do předmětu uveďte Amundsen. Výherci budou o výhře informováni e-mailem, v případě zájmu si mohou výhru vyzvednout v redakci časopisu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzujete souhlas s Obecnými podmínkami soutěží. Účastí v soutěži potvrzujete, že jste již dovršil / dovršila 18 let.

Upozorňujeme, že v České republice je povoleno konzumovat alkohol až po dovršení 18 let.

UKONČENO! Správná odpověď: C. Výherci: František V., Březová, Tereza G., Náchod.

Doporučené

Přidat komentář