Soutěže

Soutěž: Ovoce a zelenina z českých polí pro každý den

Je na čase rozbít starý mýtus, který se dívá na mrazenou zeleninu a ovoce skrz prsty. Kromě toho, že jsou požadované ingredience okamžitě připravené k vaření, šetříte čas na přípravě a neriskujete zranění při krájení či loupání, nabízí zmrazená zelenina a ovoce Dione ještě další, mnohem důležitější, výhody.

Klíčem ke zdravé stravě jsou kvalitní suroviny a jejich původ. Obchody dnes nabízí rozmanitou nabídku ovoce a zeleniny, které vypadají velmi lákavě. Je však dost možné, že z pole na pult urazily dlouhou cestu. A aby měly před zákazníkem požadovaný vzhled, často se sklízí nezralé a dozrávají až po cestě za speciálních podmínek. Ztrácí tak vitamíny a antioxidanty a mnohdy též chuť. Zmrazená zelenina a ovoce Dione se však těmto neduhům hravě vyhýbá. Roste totiž v Polabí či na Litoměřicku a zpracovává se jen kousek odtud – v Panenských Břežanech ve středních Čechách. Z pole ke zpracování jí to trvá jen chvíli, a proto farmáři sklízejí úrodu v nejvyšší fázi zralosti. Na pult se tak dostanou produkty s nejlepší chutí, vůní a obsahem nutričních látek, vitamínů či minerálů. Zabalené a připravené k expedici jsou totiž už třeba za tři hodiny po sklizni.
soutez_dione_04
Při zpracování se nepoužívají žádné umělé konzervanty, barviva nebo stabilizátory. Proces hlubokého zmrazení umožňuje zachovat vše podstatné, co má zdravá zelenina a ovoce mít. Sáčky se zeleninou nemusely cestovat přes celý kontinent – do vašeho domova dorazily z Čech od českých zemědělců a zpracovatelů. Dione nabízí pečlivě omyté a ke konzumaci připravené ovoce a zeleninu, zeleninové směsi, zmrzliny, dřeně a rychlou kuchyni.

Novinkou v sortimentu je zeleninová směs Na másle, obsahující kromě zeleninových komponentů také ochucené máslo. Balení do exkluzivní krabičky obsahuje i recept.
Na stránkách www.mojedione.cz se můžete inspirovat zdravými a chutnými recepty na každou sezónu.
soutez_dione_02
Soutěž:
Zúčastněte se naší soutěže ve spolupráci se společností Agrimex Vestec a.s. Na 6 z vás čeká balík produktů Dione v hodnotě 500 Kč.

Podmínky soutěže: vzhledem k sortimentu (mražená zelenina a ovoce) je tato soutěž určena pouze pro soutěžící žijící v Praze, nebo pro ty, kteří jsou schopni si výhru vyzvednout na adrese naší redakce (Praha 3). Výherci z Prahy (kteří si nebudou chtít zboží vyzvednout u nás v redakci) budou kontaktováni přímo společností Agrimex a zboží jim bude následně doručeno na adresu. Účastí v soutěži tak tito soutěžící souhlasí s poskytnutím kontaktních údajů společnosti Agrimex. Pro ostatní platí Obecné podmínky soutěží, uvedené na stránkách časopisu Woman&Style.

Soutěžní otázka: Strategická poloha moderního zpracovatelského závodu umožňuje společnosti Agrimex nabízet hotové produkty Dione již pár hodin od sklizně. Po kolika hodinách od sklizně můžete získat hotový produkt Dione?

a) po 3

b) po 4

c) po 5

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.mojedione.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 16. 2. 2018, do předmětu uveďte DIONE. Šest autorů správné odpovědi obdrží balíček produktů Dione v hodnotě 500 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží a souhlas s podmínkami uvedenými přímo u soutěže.

Doporučené

1 komentář

  • Eliška Janů 28/04/2018 at 19.47

    Mají samé skvělé věci, pokud máte rádi mléčné šejky, doporučuji si je dělat z jejich ovocných dření. Na cca 0,3 l vám stačí jedna a chuť je opravdu skvělá.

    Odpovědět

Přidat komentář