Soutěže

Soutěž: Dirk Husemann – Ledoví piráti

Dirk Husemann: Jako vědecký žurnalista a archeolog provádí archeologický průzkum dějin. Studoval dějiny pravěku a starověku, klasickou archeologii a etnologii v Münsteru. Píše reportáže a literaturu faktu, například o nejstarším městě na světě v Sýrii, posledních záhadách Stonehenge nebo o stravovacích návycích ve vazbě na doping na antických olympijských hrách.

Ledoví piráti: Příběh o nejrychlejších mořeplavcích Středozemního moře a pokladu netušené hodnoty

Středomoří, léta Páně 828
Viking Alrik a jeho posádka se věnují zvláštnímu, ale výnosnému obchodu – dovážejí na svém drakaru z Etny do Ravenny náklady ledu. Ještě rychlejší než ledoví piráti je jejich pověst, která tak dorazí i k benátskému dóžeti. Vikingové od něho dostávají za úkol propašovat z Alexandrie ostatky svatého Marka a dopravit je do lagunových měst. Avšak sehnat světcovy relikvie je mnohem náročnější než dobývat led ze sopky.

Soutěž: Odpovězte správně na jednoduchou otázku a můžete to být právě Vy, kdo si od nás „odnese“ jeden ze dvou výtisků bestselleru Ledoví piráti.
ledovi_pirati_02
Soutěžní otázka: Jak se jmenuje další z bestsellerů Dirka Husemanna, který vydal Knižní klub v roce 2017, odehrávající se v Byzanci, léta Páně 552?

a) Hedvábná stezka
b) Zloději hedvábí
c) Hedvábná nit

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.knizniklub.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail: info@womanandstyle.cz do 23. 9. 2018, do předmětu uveďte LEDOVÍ PIRÁTI. Dva autoři správné odpovědi od nás obdrží tuto knihu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku, Twitteru nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář