Soutěže

Soutěž: Dobijte energii silou z přírody!

Přírodní nootropika, nazývaná někdy také jako tzv. chytré drogy, využívají osvědčené recepty založené na tradičních bylinkách, ajurvédské a asijské medicíně, stejně jako na nejnovějších vědeckých poznatcích. Pomocí unikátní kombinace léčivých výtažků pokrývá novinka na českém trhu, řada nootropických přípravků české firmy Mentis Lab, nejdůležitější potřeby organismu a připravuje ho na náročnou zimní sezónu. A nejen na tu. Nootropika pomohou i v každodenním běžném režimu.

Mentis Max
Kapsle Mentis Max jsou tvořeny unikátní kombinací 13 bylinných výtažků a v přírodě se vyskytujících látek. Obsahují například extrakt ze zeleného čaje, vrance pilovitého či rozchodnice růžové. Dále v něm najdete i výtažek z korálovce ježatého, vzácné houby užívané v čínské medicíně pod názvem yamabushitake. Výsledné kapsle podporují energetický koloběh buněk, navyšují počet látek sloužících jako nervové přenašeče a obecně napomáhají zlepšit myšlenkové procesy. Max pomáhá zlepšovat aktivitu mozkových buněk, odstraňuje únavu a přispívá ke správnému fungování nervové soustavy. Je vhodný pro ty, jejichž den má 25 hodin, ale po práci nebo škole chtějí mít ještě čas na sport a další aktivity.

Mentis Krill
Pro zlepšení imunity před chřipkovou sezónou se hodí kapsle Mentis Krill, které obsahují přírodní alternativu rybího oleje – olej krillový. Ten je rovněž bohatý na zdraví prospěšné omega-3 mastné kyseliny, které podporují rozvoj funkcí srdce a mozku. Oproti rybímu oleji má několik výhod. Zatímco ryby kvůli znečištění oceánů obsahují vyšší množství toxinů, což se promítá i na kvalitě samotného rybího tuku, krill žije v čistších oceánech polárního pásu a živí se výhradně fytoplanktonem, který není zmíněnými toxiny nijak ovlivněn. Krillový olej tak mnohem více odpovídá nárokům zdravého jídelníčku, není omezen maximálními denními dávkami a nemá charakteristický rybí odér, čili se není nutné obávat zápachu z úst. Získávání krillu je navíc výrazně šetrnější k přírodě. Provádí se ekologickým a trvale udržitelným způsobem a místo výlovu je 100% dohledatelné pomocí GPS souřadnic.

Mentis Vital
K překonání podzimní únavy ideálně poslouží kapsle Mentis Vital, které díky pozitivnímu vlivu na distribuci živin v organismu pomáhají kromě metabolismu a zažívání vylepšovat i funkce mozku. Mentis Vital pomáhá na několika frontách současně – díky vitamínu B6 snižuje pocity únavy a vyčerpání a podporuje imunitní systém, extrakt ze zeleného čaje zase zlepšuje metabolismus. Efekt přípravku doplňuje extrakt černého pepře, který v těle startuje procesy efektivního spalování a následného využívání tuků v organismu.

Mentis Zen
Pro boj s podzimní depresí je vhodná vyvážená kombinace tří extraktů rostlin skrytá v přípravku Mentis Zen – z ajurvédské medicíny známá vitánie snodárná, která pomáhá zvládat stres, přispívá k duševnímu zdraví a kvalitnímu spánku, bakopa drobnolistá zlepšující paměť a schopnost soustředění, a rozchodnice růžová, která podporuje psychickou odolnost,,a jejíž stimulační účinky převyšují i efekt populárního ženšenu. Mentis Zen je vlastně takovou meditací pro 21. století, psychickou pohodou koncentrovanou v jedné pilulce. Nalézt tu správnou kombinaci trvalo expertům v Mentis Labu více jak půl roku vývoje.
soutez_mentis_02
Mentis Up

Přírodním základem mnoha současných antidepresiv je třezalka tečkovaná, kterou obsahuje i preparát Mentis Up. Tento přípravek je záchranným lanem v době, kdy se člověk psychicky necítí dobře, ale přesto musí fungovat na 100 %. Vyvážená kombinace aktivních látek dokáže okamžitě zlepšit náladu a motivaci do další práce. Mentis Up navrací emoční rovnováhu a pomáhá překonat psychicky náročná období. Efekt třezalky je doplněn extraktem z rostliny nazvané griffonia simplicifolia, jež podporuje normální činnost nervové soustavy a mozkovou aktivitu.

Mentis Chill
Třezalka je součástí i dalšího zklidňujícího přípravku, kapslí Mentis Chill. Zklidňující účinek Mentis Chill se dostavuje do 30 minut po podání a při dlouhodobém užívání dokáže obrnit psychiku a výrazně usnadnit zvládání stresových situací. Tablety navíc dokážou zbystřit smysly, zvýšit soustředěnost a připravit člověka na důležité okamžiky ve studijním, profesním i osobním životě. Složení kromě třezalky doplňuje i extrakt ze zeleného čaje a vzácné jihoamerické rostliny paulinie nápojné neboli guarany, která je zdrojem přírodního kofeinu.

Soutěž: Odpovězte správně na položenou otázku a budete-li jedním ze tří výherců, vyberte si produkt firmy Mentis Lab, který nejvíce vyhovuje vašim potřebám.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje jedna z nejúčinnějších bylin, kterou kdy ajurvédská medicína objevila, známá už tisíce let, která pomáhá organismu zvýšit jeho odolnost a adaptovat se na psychický i fyzický stres?

a) Ashwagandha

b) Vinpocetin

c) Griffonia simplicifolia

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.mentislab.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 30. 11. 2017, do předmětu uveďte MENTIS LAB. Tři autoři správné odpovědi obdrží produkt Mentis Lab dle svého výběru.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

2 komentářů

Přidat komentář