Soutěže

Soutěž o 3 dárkové poukazy na focení v ateliéru JanWphotography

Darujte sobě nebo někomu blízkému trvalou vzpomínku. V naší další valentýnské soutěži mohou 3 z vás získat Dárkový poukaz na nafocení profesionálních fotografií, který může jeho majitel využít jak na nafocení vlastních fotografií, tak i na párové focení. Dárek se tak může stát nevšedním zážitkem nejen pro Vás, ale třeba také pro Vašeho partnera.

Jan Wasserbauer je profesionální fotograf, jehož mezinárodní kariéra překračuje nejen umělecká odvětví, ale i kontinenty. Jeho život a práce v jiných kulturách mu pomáhá vnášet do fotografie unikátně lidské pojetí a odhalit osobnost skrývající se v každém z nás.

Ateliér JanWphotography najdete v centru Prahy (5 minut pěšky od Václavského náměstí). Disponuje širokým výběrem doplňků, které můžete využít podle vkusu a nálady.
janwphoto_soutez_0215_02
Soutěž: Předmětem naší dnešní soutěže ve spolupráci s ateliérem JanWphotography je Dárkový poukaz na nafocení profesionálních fotografií – balíček Bronze s platností 1 rok od data vydání, v hodnotě 1 490 Kč.

Soutěžní otázka: Ve kterém televizním pořadu jste mohli na konci ledna tohoto roku vidět Jana Wasserbauera při práci?

a) Objektiv

b) Víkend

c) Televizní noviny

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na FB profilu www.facebook.com/janwphotography.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 7. 2. 2017, do předmětu uveďte JanWphotography – Bronze. Tři z autorů správné odpovědi obdrží Dárkový poukaz na nafocení setu profesionálních fotografií v hodnotě 1 490 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář