Soutěže

Soutěž: Jason Matthews – Rudá volavka

V současném Rusku řízeném modrookým, neodpouštějícím Vladimirem Putinem bojuje vyzvědačka Dominika Jegorovová o přežití v džungli postsovětských tajných služeb. Je donucena projít výcvikem „volavek“, školených svůdnic, a poté nasazena na Nathaniela Nashe, důstojníka CIA, který řídí nejdůležitějšího amerického vyzvědače v Rusku. Dominika a Nate se ocitají uprostřed souboje vůlí, špionského řemesla a nevyhnutelně také touhy. Jeden z nich se bude muset převtělit do dvojí existence v tajné operaci na život a na smrt…

Rudá volavka z pera veterána CIA s dokonalou znalostí svébytného světa kontrarozvědky získala Edgar Award 2013 za nejlepší špionážně-detektivní debut roku. A stala se předlohou k celovečernímu filmu studia Twentieth Century Fox, který vstupuje do kin 1. března 2018.
ruda_volavka_02
Soutěž: Odpovězte správně na jednoduchou otázku a můžete to být právě Vy, kdo si od nás „odnese“ jeden ze dvou New York Times Bestsellerů Rudá volavka.

Soutěžní otázka: Jak se jmenuje pokračování napínavého příběhu ruské tajné agentky Dominiky Jegorovové a Natea Nashe ze CIA?

a) Rozsudek smrti

b) Operace na život a na smrt

c) Palác zrady

Nechcete-li tipovat, nápovědu najdete na stránce www.knizniklub.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail: info@womanandstyle.cz do 20. 3. 2018, do předmětu uveďte RUDÁ VOLAVKA. Dva autoři správné odpovědi od nás obdrží tuto knihu.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na Facebooku nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Doporučené

Přidat komentář