Soutěže

Soutěž: Naskoč na mléčnou vlnu s jogurtovačem Severin

Projekt „Naskoč na mléčnou vlnu“ vám přináší soutěž o domácí jogurtovač. Není nic lepšího, než si ke snídani dát vlastní lahodný jogurt. Když navíc budete vědět, co přesně obsahuje, bude o to zajímavější.

Děti jsou nejlepšími pomocníky v kuchyni a příprava domácího jogurtu je natolik jednoduchá, že si vaše ratolesti mohou připravit svůj vlastní.

S pomocí domácího jogurtovače si rychle a snadno vyrobíte jak klasický přírodní, tak i s ovocem. Záleží pouze na vás, jaké jogurty máte nejraději.

Domácí jogurt

Ingredience: 1l čerstvého mléka (Pokud mléko neprošlo pasterizací, je nutné ji nyní udělat. Zahřejte mléko na 72°C na 30 vteřin, následně je nutné zchladit na 40°C), 2 lžičky jogurtu s živou kulturou

Postup: Smíchejte mléko s jogurtem. Rozdělte do skleniček a uložte do jogurtovače. Zapněte jogurtovač a nechte pracovat zhruba 7 hodin. Po uplynutí času je jogurt hotový a stačí jen nechat vychladit v ledničce. Pro ovocnou variantu můžete po otevření přidat marmeládu, čerstvé ovoce nebo ořechy

Soutěž: Odpovězte správně na položenou otázku a můžete být jedním ze tří výherců, kteří od nás dostanou domácí jogurtovač Severin v hodnotě 599 Kč.
jogurt_02
Soutěžní otázka: Jaká je průměrná roční spotřeba mléka a mléčných výrobků na osobu v České republice?

a) 145 kg
b) 245 kg
c) 345 kg

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na stránkách www.mlecnavlna.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 04. 10. 2019, do předmětu uveďte JOGURTOVAČ. Tři autoři správné odpovědi od nás obdrží domácí jogurtovač Severin v hodnotě 599 Kč.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuInstagramuPinterestu nebo Twitteru a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: B. Výherci: Tomáš V., Praha, Linda T., Plzeň, Jana N., Votice.

Doporučené

1 komentář

Přidat komentář