Soutěže

Soutěž: Nestárnoucí legenda v trendy osvěžujících drincích

Fernet Stock přináší pro letošní sezónu inspiraci na letní drinky nejen v podobě legendárního Fernet Stock Bavorák, ale i v několika dalších originálních variacích. Osvěžte se osvědčenou kombinací Fernet Stock s tonikem a objevte i nové spojení s Vineou či bezinkovou limonádou v přitažlivém spritzu.

Legendární Fernet Stock Bavorák i nové míchané drinky spojují atributy jako jednoduchost, rafinovanost a osvěžující zážitek. „Osobitá chuť hořkobylinného likéru Fernet Stock se díky originální receptuře od roku 1927 nezměnila. Díky tomu se k němu vrací jeho příznivci po několik let a překvapuje nejen v míchaných drincích i mladší generaci,“ říká Zuzana Prokopová, Group brand manager HBL.
fernet_stock_michane_drinky_02
Soutěž: Fernet Stock jde s dobou, a tak našel originální kombinace, které osvěží letní grilovačky, pikniky i všední posezení s přáteli. V naší dnešní soutěži 2 z vás získají po 3 lahvích – Fernet Stock Original, Fernet Stock Citrus a Fernet Stock Honey, abyste si mohli připravit kombinaci, která vám nejvíc kápne do noty. POZOR! Soutěže se nesmí zúčastnit osoby mladší 18 let!

Inspirace 1: Fernet Stock Bavorák
Ingredience: 40 ml Fernet Stock Original nebo Fernet Stock Citrus, 150 ml tonicu, plátek citrónu, led
Postup: Naplňte sklenici ledem, zalijte tonicem, doplňte opatrně likérem Fernet Stock tak, aby se zachovala horní vrstva a ozdobte plátkem citrónu.

Inspirace 2: Fernet Stock Bavorák Spritz
Ingredience: 40 ml Fernet Stock Citrus, 150 ml Viney + střik vody anebo 150 ml bezinkové limonády, led, máta
Postup: Naplňte sklenici ledem, zalijte Vineou, případně doplňte trochou vody. Doplňte opatrně Fernet Stock tak, aby se zachovala horní vrstva oddělená.

Inspirace 3: Fernet Stock Bavorák Society
Ingredience: 40 ml Fernet Stock Citrus, 100 ml grepového džusu, 50 ml tonicu, led
Postup: Naplňte sklenici ledem, zalijte grepovým džusem, doplňte tonicem. Doplňte opatrně Fernet Stock tak, aby se zachovala horní vrstva oddělená.

Soutěžní otázka: Víte, kdy byl pod střechou plzeňské likérky namíchán první Fernet Stock?

a) 1850
b) 1920
c) 1927

Nechcete-li tipovat, najdete odpověď na stránkách www.fernetstock.cz.

Správnou odpověď zašlete na e-mail info@womanandstyle.cz do 20. 6. 2019, do předmětu uveďte FERNET STOCK. Dva autoři správné odpovědi si od nás odnesou po 3 lahvích Fernet Stock. Vzhledem k povaze výhry je nutné, aby si výherce vyzvedl výhru přímo v redakci – v Praze.

Staňte se fanoušky WOMAN&STYLE na FacebookuPinterestu nebo Instagramu a nepropásněte žádnou z připravovaných soutěží.

Účastí v soutěži potvrzuji souhlas s Obecnými podmínkami soutěží.

Ukončeno! Správná odpověď: C, výherci: Lenka P., Jevany, Petr K., Praha

Doporučené

Přidat komentář